ספורט
"צריכים להיראות כמו שחקנים בליגת העל"
קשר רעננה, שוקר, תקף אחרי ההפסד. אכזבה מפיטורי אברהם

אכזבה גדולה מאוד שררה בחדר ההלבשה של הפועל רעננה, לאחר שהובסה 3:0 ע"י הפועל אשקלון ונשארה שבוע נוסף מתחת לקו האדום. הקבוצה מהשרון השלימה משחק רביעי ברציפות בו היא יוצאת ללא נקודות, ונשארה רק עם אחת בלבד מתוך 15 אפשריות.

כמו כן, רעננה ספגה 10 שערים בשלושת המשחקים האחרונים, המאזן הגרוע ביותר שלה בליגת העל אי פעם בפרק זמן זה. גם הפיצות שחולקו בסיום המשחק לא הצליחו להרים את מצב הרוח של השחקנים, כשלחדר ההלבשה נכנס אשר אלון.

הבעלים ניסה לעודד את השחקנים וביקש מהם שיצאו מהדכדוך וימשיכו הלאה. "אולי הבעיה היא לא בעמדת המאמן, אלא בכלל בחוסר הרצון של השחקנים וחוסר המוטיבציה בעקבות פיטורי המאמן. השנה הזו הולכת להיות קשה מאוד ונהיה חייבים לצאת מהמשבר הזה לפני שיהיה מאוחר מדי", אמר גורם בקבוצה.

בהנהלה נראו מאוד מודאגים בסיום המשחק, כשגם מבחינה מנטלית אין מענה לשחקנים היות שאדר רוזנברג, ששימש גם כעוזר מאמן וגם כמאמן מנטלי, עזב יחד עם דודו אברהם. מספר שחקנים העידו שהיו עצובים מאוד מפיטוריו של המאמן, אליו היו מאוד מחוברים ושהתהליך שהחל עימו נקטע מוקדם מדי: "דודו היה מאמן חבר בשבילנו. היינו משחקים בשבילו. הוא היה נותן את אותו היחס גם לשחקני הרכב וגם לשחקני ספסל והרבה הכירו אותו עוד ממחלקת הנוער. חבל שאין פה סבלנות, עובדה שהוא לא היה הבעיה ואנחנו מתרסקים גם אחרי שהוא פוטר".

שניר שוקר ניסה להסביר את ההפסד: "הייתה לנו מחצית ראשונה טובה, נראינו טוב והיינו צריכים לנצל את המצבים שהיו לנו. אם היינו עושים את זה, הכל היה נראה אחרת. הגול השני שבר אותנו, העונה יש לנו סף שבירה נמוך שזה גרוע מאוד. בכדורגל אין הוקוס פוקוס. אם יבוא מאמן חדש לא ניראה כמו קבוצת צמרת פתאום. זה תהליך. גם עם דודו אברהם התחלנו תהליך, ואנחנו ממשיכים אותו עכשיו. השנה פתחנו קצת ברגל שמאל, אבל אני מאמין שנתחבר בעוד כמה משחקים".

"זה לא המקום שלי להגיד איפה הבעיה. השחקנים נותנים הכל, כרגע זה לא מספיק. צריכים לדבר בינינו, לא רק להאשים את המאמן, אנחנו צריכים לקחת אחריות על עצמנו ולהתחיל להיראות כמו שחקני כדורגל בליגת העל", המשיך שוקר לתקוף. "כמובן שיש לחץ, זה כדורגל, אנחנו לא בעבודה שאפשר לנוח בה. נבחנים כל שבוע וכבר כמה שבועות כבר לא נראים טוב אז כן יש לחץ עלינו".

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10