תרבות ובידור
הפוני של סיה: הקליפ החדש של סיה לשיר מהסרט "הפוני הקטן שלי"
ריטה אורה חושפת את בדידותה בממתק פופ קליט, ניק ג'ונאס מחפש אהובה במדבר, זד וליאם פיין עורכים מסיבת רחוב לונדונית וסיה בקליפ חדש מפסקול הסרט "הפוני הקטן שלי". חדשות המוסיקה העולמית
סיה צילום מסך-

 

להיות בודד זה לפעמים עצוב. אבל, להיות בודדים ביחד זו לפעמים חצי נחמה וגם שם של שירם החדש של השחקנית והזמרת הבריטית ריטה אורה והדי ג'יי והמפיק המוסיקלי השוודי אביצ'י - Lonely Together.

 

השיר, ממתק פופ קליט ולוהט, זכה לקליפ מיוחד בו אורה ובחיר ליבה נראים היחידים בעולם שעוצר מלכת מלבדם. כשכל האנשים מוקפאים במקומם ורק הזוג המאוהב מתנשק, מתחבק ובורח אל עבר החופש - איך אפשר להיות בודד?

 

 

ומבדידות נעבור אל קיטש רומנטי מבית היוצר של ניק ג'ונאס שהשבוע הטיל את שירו החדש - Find You, בלדה רומנטית ושוברת לב במהלכה מחפש גו'נאס קיד במדבר את אהובתו שאבדה ואינו יודע היכן למצוא אותה. בסוף הקליפ, אגב, הוא מכוסה בחול והיא עדיין איננה. ליבי, ליבי.

 

 

ומנתיבות המדבר נעבור אל מסיבת רחוב לונדונית טיפוסית, בהנהגתם של זד וליאם פיין שהחליטו, לצורך צילומי הקליפ החדש שלהם, לקיים מסיבת רחוב ולשוטט ברחובות לונדון עם מיקרופון וקלידים כשעשרות צעירים מכל הצבעים והסוגים נוהרים אחריהם בחיוכים וריקודים. השיר נקרא Get Low וגרסת הרחוב שלו פשוט הו-רסת!

 

 

מלך הרומנטיקה של השבוע הוא ללא ספק סאם סמית' בשיר Too Good At Goodbye בבלוז פופי "סוכרתי" המזכיר את הבלדות שוברות הלב של הניינטיז ומציג מלנכוליה בשיא הודה ותפארתה.

 

 

צפו:  הקליפ החדש של סיה לשיר - Rainbow מתוך פסקול הסרט החדש - My Little Pony

 

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10