ספורט
"ניצחון על מכבי ת"א וכולם יספרו אותנו"
דריכות בחיפה. מזרחי הופתע שנשאר בחוץ, ורמוט ישוב להרכב?

כששלוש נקודות מפרידות בינם לבין מכבי ת"א, במכבי חיפה יודעים שהפסד הערב (ראשון, 21:00, ישיר ב-5SPORT) יפתח בשלב מוקדם מדי של העונה פער משמעותי בין השתיים.

בקבוצה היו עסוקים ביממה האחרונה בלהבהיר לשחקנים הזרים את חשיבות המשחק מול הצהובים, אחרי שחלקם התעניינו מדוע עשרות אוהדים הגיעו אתמול למתחם האימונים, הדליקו רימוני עשן ועודדו את הקבוצה לקראת המשחק.

בחיפה מגיעים בנחישות גדולה למשחק. "אנחנו רוצים להראות שהניצחון שלנו על הפועל באר שבע לא היה חד פעמי", אמרו במועדון. "ניצחון נוסף על מכבי תל אביב וכבר יתחילו לספור אותנו". המאמן גיא לוזון יחליט רק בשעות הצהריים מי מתוך 19 השחקנים שזומנו למשחק, לא ייכלל בסגל. ההערכה היא שרמי גרשון או שי בן דוד לא יתלבשו בסופו של דבר. לוזון עשוי לתת לגילי ורמוט את הקרדיט, כמו בניצחון על הפועל ב"ש, אבל לא מן הנמנע שיעדיף את קאיו או סטפנוס אתנסאידיס. "שלושתם עדיין לא יודעים אם יפתחו בהרכב", אמר גורם בחיפה.

בדיוק כמו במשחק מול הפועל עכו, אופיר מזרחי הופתע מאי הכללתו בסגל ולא בפעם הראשונה העונה. מי שעוד נותרו מחוץ לסגל הם רועי קהת החולה ומוחמד עוואד, שכבר לא מצפה לקבל דקות משמעותיות ויבקש לעבור בהשאלה בחלון ההעברות הבא בחודש ינואר. "אופיר היה טוב מאוד כשקיבל דקות", אמרו בסביבתו של השחקן. "ההחלטה קצת מוזרה". בחיפה לא התרגשו מהביקורת והבהירו כי בסגל הקיים גם שחקנים בכירים ייאלצו לשבת ביציע.

עוד לפני שריקת הפתיחה, יתקיים טקס הוקרה לגל אלברמן, עמרי בן הרוש ושלומי אזולאי, ששיחקו במכבי תל אביב בעבר. בחיפה ביקשו מהקהל לגלות איפוק בעניין אלירן עטר ולא לקלל אותו, אבל האוהדים כבר הבהירו שימחו בצורה לגיטימית ומתכננים לקרוא בוז בכל נגיעה שלו בכדור, אם בכלל עטר ישחק.

הרכב מכבי חיפה (משוער): עמרי גלזר; ארנסט מאבוקה, אליסון דוס סנטוס, דקל קינן, עמרי בן הרוש; גל אלברמן, שלומי אזולאי, גיאורגי קוסטדינוב; גילי ורמוט (קאיו, אתנסאידיס), סינטיהאו סלליך, ניקיטה רוקאביצה.

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10