אונליין
Jaybird RUN: עם האוזניות האלה תוכלו להגיע רחוק
חברת Jaybird,השיקה את אוזניות ה- True Wireless הראשונות שלה ומציעות סאונד עוצמתי, התאמה מרבית ועד 12 שעות סוללה
תמונה

חברת Jaybird, הציגה בישראל את ה- Jaybird RUN , אוזניות ה- True Wireless הראשונות של החברה, שתוכננו ועוצבו על ידי רצים ועבור רצים לחוויית סאונד ללא פשרות ונוחות מרבית. ה- Jaybird Run מציעות חיי סוללה ארוכים במיוחד; עד 12 שעות, עמידות בפני זיעה ומתאימה במיוחד, כאמור, לרצים וחובבי ספורט, בכל הרמות.

 

ה- Jaybird RUN מציגות את הטכנולוגיה העדכנית ביותר בתחום אוזניות הספורט. עם חיבור בטכנולוגיית Bluetooth, עיצוב מינימליסטי, הנדסת אנוש מתקדמת, ממדים נוחים, וחיי סוללה ארוכים, ייהנו המשתמשים מסאונד עוצמתי במיוחד, בזמן האימון ומחוצה לו. עוד מצוידות האוזניות גם במארז אלגנטי לטעינה ולאחסון, המאפשר טעינה מהירה של האוזניות; 5 דקות טעינה יאפשרו שעת שימוש מלאה.

 

Jaybird RUN יח"צ

עוד הציגה החברה גם ה- Jaybird Freedom 2, הדגם החדש ביותר בסדרת אוזניות העלית עטורת הפרסים של Jaybird. ה- Freedom 2 מציעות את כל היתרונות של הדגם הראשון בסדרה, לרבות משקל קל במיוחד, עיצוב מתכתי, סאונד איכותי וחיי סוללה ארוכים עד ל- 8 שעות שימוש רצופות.

 

Jaybird Freedom 2 יח"צ

המשתמשים ב- Jaybird RUN וב- Jaybird Freedom 2 ייהנו גם משימוש ב- MySound, אפליקציה ייחודית ל- Jaybird, המאפשרת עיצוב מותאם אישית של פסקול האימונים, בקלות ובמהירות, חיבור מספר זוגות אוזניות לאותו מקור שמע, לחוויית אימונים משותפת עם חברים, או חיבור אוזניה אחת ל- 2 מקורות שמע.

 

 

מחירים מומלצים לצרכן | Jaybird RUN: 899 ₪ | Jaybird Freedom 2: 699 ₪ | המוצרים יהיו זמינים לרכישה בישראל החל מתחילת אוקטובר 2017 | אחריות מלאה לשנתיים

 

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10