ספורט
ב-19:30: אלונה ברקת תקיים מסע"ת מיוחדת
הערכה: הבעלים של ב"ש עשויה להודיע על עתידו של וואקמה

בעוד הפועל באר שבע המריאה היום (שלישי) לצ'כיה לקראת המשחק השני בשלב הבתים של הליגה האירופית מול ויקטוריה פלזן ביום חמישי, הבעלים אלונה ברקת הודיעה כי תכנס ב-19:30 (ישיר ב-5SPORT ובאתר) מסיבת עיתונאים מיוחדת, כשכרגע הסיבה לא ידועה ואחת ההערכות היא שברקת תכריז על עתידו של טוני וואקמה.

בינתיים, הקבוצה כאמור כבר יצאה לצ'כיה. שיר צדק בספק למשחק מול ויקטוריה פלזן ביום חמישי במסגרת המחזור השני של הליגה האירופית. הבלם סובל מכאבים בברכו ולא התאמן הבוקר באימון הקל שערכה הקבוצה לפני היציאה לצ'כיה.

מנגד, גיא חיימוב שסובל מכאבים בגבו התחתון, זכר להיתקלות עם עדן בן בסט במפגש מול הפועל חיפה בשבת, התאמן כרגיל. זאת לאחר שביומיים האחרונים עבר טיפולים, אך ההערכה היא כי יהיה כשיר להתמודדות.

במועדון מתייחסים למשחק ברצינות שיא, כשמעבר לתוצאה ולהתקדמות באירופה לברק בכר חשוב ששחקניו יחזרו להציג יכולת טובה על מנת שיצברו ביטחון וישובו למסלול הניצחונות ולמומנטום חיובי.

בעוד אליניב ברדה ובן ביטון הפצועים יטוסו עם השחקנים, מיגל ויטור, אורן ביטון וגיא מלמד ימשיכו בטיפולים ובשיקום בארץ. ביטון, שמתאושש בשבר בשוקית, כבר מתאמן עם כדור וצפוי לעמוד לרשותו של בכר במשחק הליגה מול הפועל רעננה באמצע החודש הבא. גם מלמד, שמחלים מניתוח שעבר בשרירי הבטן, מתאמן עם כדור ועשוי להיות כשיר להתמודדות מול הקבוצה של גיא לוי.

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10