אופנה ולייף סטייל
לכבוד יו הפנר: מפורסמות שהתפשטו לפלייבוי
הן יפות, מוכשרות ובטוחות בגופן אם הוא לא חטוב ומושלם. לזכרו של מייסד מגזין הגברים הנמכר ביותר בעולם קבלו גלריה נחשקת
קייט מוס שער מגזין

מסתבר, שהדרך לתהילה ולעושר עוברת בין השאר גם דרך התפשטות ציורית עבור המגזין האגדי, שגברים אוהבים לעלעל בו - פלייבוי.  מאות דוגמניות ושחקניות, הסירו את בגדיהן וחשפו איבר זה או אחר מול הצלמים של יו הפנר, מייסד המגזין.

הן לא התביישו במה שיש להן להציג גם הן היו רחוקות שנות אור, ממידות של דוגמנית. ביום מותו של יו הפנר, אין זה מן הטבעי לכבד את זכרו בדבר שהוא הכי אהב מכל - עירום נשי ויפה.

 

 

סמל הריאליטי והטראש, הסכימה להתפשט בשנת 2008 ולמרות שהצילומי בתוך המגזין, לא הראו איברים מוצנעים, עדיין הפוזות הארוטיות בהן צולמה, לא השאירו מקום לדמיון. זה היה אחרי קלטת הסקס המפורסמת שלה, כך שקים הגיעה לסט מבושלת עם נסיון.

 

 

מתוך פלייבוי

אם היינו סופרים את מספר הפעמים, שפאם הרטיטה איברים גבריים רבים, כאשר התפשטה לפלייבוי, היינו עשירים. היא הפכה לסלבס לאחר החשיפה הראשונה שלה במגזין לעומת האחרות שהגיעו לפלייבוי, אחרי שהיו מפורסמות. אין מה לעשות. בלונדיניות נהנות יותר.

 

מתוך פלייבוי

לינדזי לוהן היא המפורסמת האחרונה, שהצטלמה השנה לפלייבוי, בלוק של מרילין מונרו, הדמות המוערצת עליה. כנראה כי גם הפצצה הבלונדינית של פעם, הסתבכה עם סמים, כדורים ואלכוהול. לוהן קיבלה על צילומי העירום כמיליון דולר. סכום שהוצע לה כבר בשנת 2009. אז היא סירבה. היום היא שקועה ביותר מדי חובות משפטיים.

 

צילום מסך

השחקנית, שנחשבת לאחת הנשים היפות בעולם עם כישורי משחק לא רעים בכלל, שהעניקו לה גם זכייה באוסקר, התערטלה בשנת 1999, עבור יו הפנר ולא באופן אישי. היא הופיעה על שער גליון מאי ובתמונות, שחשפו לא מעט בתוך המגזין עצמו. מאוחר יותר טענה כי תמונות העירום לא נועדו לפרסום. לנו קצת קשה להאמין.

 

מתוך פלייבוי

אחת הדוגמניות האמריקאיות הכי מפורסמות ומצליחות בעולם, הופיעה בפלייבוי בשנת 1998, בשיא הקריירה שלה. את הצילומים עשה צלם שהוא חבר טוב, עליו סמכה. החשיפה בפלייבוי פתחה לה לא רק דלת, אלא מנהרה. כעבור שנה קיבלה תוכנית ב MTV והתחתנה עם ריצ'רד גיר ההורס. אישה יפה וערומה.

     

מתוך פלייבוי

השחיינית האמריקאית, שזכתה ב- 7 מדליות, כולל שתי מדליות זהב בארבע האולימפיאדות הקודמות, היא גם דוגמנית, שאינה מתביישת לחשוף את גופה האתלטי למגזינים של בגדי ים. בנוסף, הצטלמה בשנת 2007 לפלייבוי וזכורה בהופעה בלתי נשכחת, כאשר נמרחה על שמונה עמודים בתמונות עירום נועזות. אש בבריכה ומחוצה לה.

 

 

מתוך פלייבוי

אף אחד לא הזדעזע, כאשר הילדה הכי פרועה של הוליווד, החליטה לחשוף את עצמה על מגזין פלייבוי בשנת 1995, בהיותה בת 19. השמועה אומרת, שלאחר שסטיבן שפילברג, שגילה אותה בסרט "אי טי" שמע על כך, הוא שלח לה שמיכה עם פתק שנכתב עליו, "כסי את עצמך". זו הסיבה שבחרנו בתמונה היחידה במגזין הזה, שבו היא מכסה את עצמה עם חולצה. מאוכזבים? לא נורא.

 

מתוך פלייבוי

זה היה עניין של זמן, עד שדניס ריצ'רדס הסקסית, תראה מה יש לה להציע לעולם ותעשה זאת בפלייבוי. זה קרה בשנת 2004, בעוד כולם היו עסוקים בפרידה הדרמטית שלה מצ'רלי שין. היא דווקא לקחת את זה פחות קשה ורצה להראות לחבר'ה, את מה שרק צ'רלי היקר זכה לראות לפני. ביצ'ית.

 

מתוך פלייבוי

אשתו של הומר סימפסון, זו שבשנים האחרונות התחילה להראות מה יש לה להציע  ולא רק מול בעלה, ככבה על שער הפלייבוי בשנת 2009. נכון שזה רק עירום. של דמות מצויירת, אך אותו גליון היה מהכי נמכרים באותה שנה.

 

מארג' סימפסון מתוך פלייבוי

האחות הפראית והכבשה השחורה של משפחת ג'קסון, התפשטה לפלייבוי בשנת 1989 ו 1991. היא הבינה שלא תהייה לה קריירה מגה מוצלחת כמו לג'נט אחותה או מייקל אחיה והחליטה להשתמש במגזין המצליח, כדי לעצבן את אביה, להתנתק מהמנהל האישי שלה ואף לקדם את האוטוביוגרפיה שלה. הכל עובר במשפחה.

 

 

צילום מסך
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10