אופנה ולייף סטייל
5 דוגמניות רזות שכנראה צמות כל השנה
מרוסלנה רודינה לקארה דלווין ועד קרלי קלוס - לכבוד צום כיפור הקשה ליקטנו את הדוגמניות הרזות מאד
טוויגי עשתה זאת קודם Getty Images

צום זה לא דבר קל, בטח לא למי שבשגרת השנה שלו לא עושה זאת לפחות כמה פעמים. עם זאת ישנן כמה דוגמניות, שמבחינתן יום כיפור, זהו עוד יום שבשגרה כי הן ככ רזות שנראה שצום הוא חלק מהשגרה. אז כדי שלא ישעמם לכם בחג, ליקטנו את חמשת הדוגמניות שלא יזיק  להן לנסות לעלות עוד כמה ק"ג או שפשוט נוותר ונמשיך לקנא במטען הגנטי - אוכלות הכל ונשארות כאלה רזות.

 

שביט ויזל, בת ה 27, מלכת יופי לשעבר וגם די חכמה אבל, כשאת חברה טובה של דוגמניות רבות את צריכה לשמור על הפריזורה ואולי, זה כבר יותר מדי? היינו שמחים אם שביט המתוקה תעלה עוד כמה קילוגרמים שדי חסרים לה. מי אמר שהמבורגר לפני השינה זה רע?

 

 

 

אינסטגרם

קרלי קלוס, הדוגמנית האמריקאית בת ה-25 קטפה כבר קמפיינים נחשקים כמו 'דיור', " פול גוטייה', 'דונה קארן' ועוד. היא חברתה הטובה של טיילור סוויפט שסבלה מהפרעות אכילה, גיסתו לעתיד אולי, של חתנו של טראמפ-שמשקלו נראה תקין ואפילו מעבר. ולכן, דווקא מקרלי ציפינו לאיזון ולמשקל נורמלי.

 

נכון ש'ווג'  פריז הכניסו אותה לרשימת  30 הדוגמניות הטובות בשנות ה-2000, אבל מגש פיצה איכותי לא יזיק לה בכלל.

 

Getty Images

קארה דלווין, הדוגמנית הבריטית בת ה-25 שקטפה קמפיינים גדולים כמו הבושם של  'טום פורד', תופסת גם כן מקום של כבוד בקטגוריית הרזות שלנו. נכון שיש לה מדי פעם קריזות, כמו הקרחת שעשתה אבל, אנחנו מעדיפים אותה בתמונות אינסטגרם אוכלת פיצה.

 

Getty Images

רוסלנה רודינה בת ה-29 דוגמנית ישראלית והאקסית של אייל גולן, התוודתה לא פעם שהיא אוכלת הרבה והייתה שמחה להשמין, אך לצערה זה לא קורה. אנחנו עדיין מחכים שהיא תעלה את המשקל שהורידה בהישרדות. גנים, גנים, אבל חמישה קילו יגרמו גם לאקס לפנטז עלייך בלילות.

 

אביב חופי

רוזי הנטינגטון-ויטלי, היא המלאכית של ויקטוריה סיקרט, המותג שידוע לשמצה באימוץ דוגמניות רזות מידי. רוזי בת ה-30 שקטפה קמפיינים כמו אברקומבי וליוויס, עוברת בשנים האחרונות עליות ומורדות בין רזון לרזון חולני מדי. יכול להיות שאלו התנאים הנסתרים הדרקוניים של מותג ויקטוריה סיקרט'ס או שסתם מדובר במצבי רוח, שמשפיעים על המשקל.

 

 

Getty Images
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10