אופנה ולייף סטייל
שוקינג: למה כל דוגמניות העל מעלות תמונות שלהן ללא תחתונים?
מנעמי קמפבל ועד קארה דלווין וסוקי ווטרהאוס: מה גרם לכל דוגמניות העל הכי נחשבות להעלות תמונות עירום חושפניות במיוחד? התשובה אולי תפתיע אתכם
קארה דלווין יחצ

הדוגמנית קארה דלווין מורידה את התחתונים אבל הפעם למטרה טובה. כשהיא לבושה בחולצת טריקו לבנה בלבד, עמדה דלווין מול המצלמות כשרק ורד מכסה את אזוריה הרגישים שם למטה. והיא לא הדוגמנית היחידה שוויתרה על תחתונים - נעמי קמפבל, סוקי ווטרהאוס ופופי דלווין, הן רק חלק מהדוגמנית שהצטלמו ללא תחתונים לקמפיין חצוף ושערורייתי במיוחד שמטרתו קידום המודעות לסרטן צוואר הרחם.

 

אז למה השתמשו הדוגמניות דווקא בפרחים כדי הסתיר את מה שצריך להסתיר? ובכן בעיקר מאחר ו"ליידי גארדן" ( גן נשי) הוא שם חיבה לואגינה הנשית. הבנתם את הקשר? פרחים? גארדן? די ברור, לא? ובכן למקות הגוון המעט חושפני ובוטה, הקמפיין מעודד מודעות לסוגי סרטן התוקפים נשים כמו למשל סרטן הרחם, סרטן השחלות, חצוצרות וסרטן ואגינלי.

 

I'M WITH HER ♥️ A PSA from @britishvogue and Naomi Campbell: "Vogue contributing editors @iamnaomicampbell and @ctilburymakeup join the #LadyGardenCampaign to raise awareness of gynaecological cancer and its symptoms. As well as appearing in this daring campaign, they have co-designed a collection of limited-edition T-shirts alongside @caradelevingne, @poppydelevingne, @cdelevingne and @sukiwaterhouse. All profits raised from SARS at @theofficialselfridges and @blackscore will go towards funding groundbreaking, and necessary, research. Find out more and how you can help @gynaecancerfund via the link in bio, and see the other super women who have taken part in aid of the awareness drive via @britishgq, @vanityfairuk and @tatleruk now" #NaomiCampbell #BritishVogue #NYMMIcon #ModelsWhoCare #NYMMCares

A post shared by New York Model Management (@newyorkmodels) on

 

"רציתי לדבר בגלוי ובאומץ על הנרתיק ועל כל האזורים האינטימיים בגופה של אישה שנמצאים בסכנת איום מחלת הסרטן. זוהי זכות אנושית להכיר את הגוף שלנו ואני מקווה שעל ידי תמיכה בקמפיין, אעודד נשים להיות אמיצות ולדבר על גופן בטבעיות", אומרת קארה.

 

על השאלה מדוע גברים צריכים לדבר בגלוי על הנושא אמרה קארה, "זה לא רק עניין של נשים. גברים מאבדים את נשותיהם, אחיותיהם, אמהותיהם ודודותיהם לסרטן הדומם הזה. אבחנה של המחלה היא המפתח, אבל כדי לקבל אבחנה מוקדמת, צריך קודם להכיר את גופנו. אני באמת מאמינה שגברים ונשים צריכים להבין זה את גופו של זה או לפחות להיות מסוגלים לדבר בגלוי זה עם זה במקום להתבייש מאזורים מיניים בגוף". היא מסכמת.

 

כאמור דלווין לא היתה היחידה שהתכסתה בפרח עבור הפרוייקט, הנה כמה מחברותיה שלקחו חלק במיזם המקודש הזה:

 

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10