ספורט
בלי קרויף ובן חיים, מכבי רוצה לחזור לנצח
ללא המורחקים, הצהובים פוגשים את אשקלון. ריקן מועמד ל-11

מכבי תל אביב תפגוש הערב (ראשון) את הפועל אשקלון למשחק המדובר של היום. הצהובים רוצים להשיג ניצחון לאחר שני משחקים בהם הקבוצה סיימה בתיקו מאופס (מכבי חיפה וויאריאל). במכבי תל אביב לא מקלים ראש באשקלונים, במיוחד במגרשם הביתי. הבוקר קיימה הקבוצה אימון טקטי קל, ובפומבי ציינו גורמים רבים במועדון שלא מדובר בהכנה אידיאלית למשחק.

ההיעדרות הבולטת הערב היא ללא ספק של מאמן הצהובים, ג'ורדי קרויף, זכר להרחקה מהמשחק נגד מכבי חיפה, בעקבות העלבת צוות השיפוט. מי שצפוי להחליפו הערב על הקווים הוא סטיב מקלארן, שישב עד כה ביציע ולצדו ישב עוזר המאמן, דני פואיטוס. גם טל בן חיים מורחק ולא ישחק הערב, לאחר שראה את האדום מול הירוקים.

מי שיתפוס את מקומו יהיה הבלם איתן טיבי, כאשר ז'אן סילבן באבין צפוי להמשיך בהרכב. קרויף צפוי לבצע מספר שינויים בהרכב, כדי למנוע עומס על השחקנים. חוסה רודריגס יחזור ל-11, לאחר שלא שיחק נגד ויאריאל, מכיוון שלא הספיק להירשם למפעלים האירופיים. גם עומר אצילי יפתח, ככל הנראה על חשבונו של אלירן עטר שיפתח על הספסל. מי שנמצא בתמונת ההרכב הוא אבי ריקן, שלאחרונה מקבל פחות ופחות דקות, אך זוכה להערכה מהצוות המקצועי.

תוצאת התיקו נגד מכבי חיפה קטעה עבור הצהובים רצף של שלושה ניצחונות. כרגע הקבוצה מדורגת במקום השלישי, במרחק נקודה אחת בלבד מהפסגה. שחקן במועדון: "אנחנו רוצים לצאת לפגרת הנבחרת עם ניצחון. זה חשוב לביטחון".

הרכב משוער: פרדרג ראיקוביץ', יובל שפונגין, איתן טיבי, ז'אן סילבן באבין, אופיר דוידזאדה (אבי ריקן), חוזה רודריגז, כריסטיאן באטוקיו, שירן ייני, עומר אצילי, ניק בלקמן (אלירן עטר) ווידאר קיארטנסון.

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10