ספורט
"איינוגבה עבורנו זה כמו בופון ליובנטוס"
מאמן אשקלון, נעים, החמיא לשוער. ראלי: "יש לנו ביטחון"

רוב הקבוצות מגיעות להתמודדות מול ה"גדולות" ומנסות להסתגר, אבל הפועל אשקלון של יובל נעים בוחרת אחרת. שתי דקות בלבד הן שעשו את ההבדל אמש במאבק ההירואי של הדרומים מול מכבי תל אביב, שהסתיים בתיקו 2:2 דרמטי בדקות האחרונות למשחק.

יובל נעים, שאמר בלא מעט מקרים כי לא ישנה את צורת המשחק שלו בלי קשר ליריבה שמולו, דחק בשחקניו לאורך המשחק כולו לשחק התקפי, להמשיך לדחוף קדימה ולא לוותר. מי שהיה מצטיין המשחק אמש, היה שוער הקבוצה דלה איינוגבה, שהדף את הפנדל של עומר אצילי ומנע את שער הניצחון של מכבי ת"א בתוספת הזמן.

״הרבה גבות הורמו כשהבאתי את דלה לאשקלון״ אמר נעים בסיום. ״גם בתקופות פחות טובות שלו, הוא תמיד הביא נקודות. בשבילנו הוא כמו ג'יאנלואיג'י בופון בשביל יובנטוס. מאמין בו לאורך כל הדרך. רק שימשיך ככה״.

נעים הוסיף ופירגן למאמן היריבה המורחק ג׳ורדי קרויף: "כבוד גדול מבחינתי שג׳ורדי מדבר עליי דברים טובים. יש הרבה מאמנים טובים במדינה שלנו, אבל מה שהוא עושה במכבי בשנים האחרונות זה מעל ומעבר. הגענו למצבים מול הקבוצה שנראית היום הכי טוב בליגה ואני שמח על כך".

אחרי שנתיים שלא כבש שער בעצמו, עוז ראלי היה אחראי על השער שפתח את הסכר של אשקלון. ״כיף לכבוש בעצמי, בעיקר אחרי שנתיים, בטח שמול מכבי ת"א שזו קבוצה מצויינת״, סיפר המגן. "נעים דוגל במשחק התקפי, אבל לפני כן הוא דוגל במשחק עמדות. אנחנו מחוייבים להיות ממושמעים בעמדות כל אחד ואחד, אבל שאר הזמן הוא סומך על החשיבה שלנו ואנחנו משחקים חופשי. זה נותן הרבה ביטחון".

המגן התייחס למפגש מול מכבי ת"א, בה שיחק בעבר: "כולם שם חברים שלי ואני מאחל להם המון בהצלחה בהמשך. הם הובילו עלינו משתי טעויות שהתאמנו על איך לא לעשות, אבל חזרנו למשחק כמו גברים, האמנו בעצמנו, ונהננו אפילו מקצת מזל בגול השני ואני מודה על איך שהוא נגמר".

עוד הוסיף להתייחס ראלי לתצוגת העידוד האשקלונית המרשימה: "רוצה להודות לקהל על איך שבאו ועל כמות האוהדים שבאו ועודדו אותנו היום. זה מראה על התמיכה גדולה שלהם, מראה שהם מאמינים בנו ואני שמח שיכולנו להחזיר להם, מקווה שנוכל לשחק ככה לאורך כל הדרך. תודה".

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10