ספורט
שושן צפוי לפתוח מול סכנין. סאבו בקישור?
בן זקן יעמוד על הקווים לראשונה. עזרא עלול לרדת לספסל

עידן בני בן זקן ייפתח הערב (שני) באופן רשמי, כשהמאמן הרביעי על הקווים בבית"ר ירושלים מתחילת השנה יישב על הספסל אם חוזהו יעבור בבקרת התקציבים. בכל מקרה, על פי ההערכות גילי לבנדה יהיה זה שינהל את ההתמודדות מול בני סכנין בעכו. בבית"ר ביקשו מהאוהדים שלא להצפין, נוכח העובדה כי לא יאושר להם להיכנס למשחק במסגרת ההסכם בין הקבוצות, לפיו קהל חוץ לא יוכל להגיע.

אחרי האיומים של הפועל עפולה והמכתב שהגיש פרקליט המועדון, עו"ד אייל יפה, כנגד בית"ר ובן זקן, מחזיק זכויות הניהול בבית"ר, אלי אוחנה, הגיע לפשרה עם נשיא עפולה, ששי יעקב. לערוץ הספורט נודע שבמסגרת הפשרה, ייערך משחק ראווה בעפולה בין הקבוצה המקומית לבין בית"ר לטובת תושבי העיר ובחודש ינואר תקבל עפולה זכות ראשונים על שחקנים שייפלטו ואשר מתאימים לליגה הלאומית.

השמות של ציון צמח ואור וקנין הועלו ולא מן הנמנע שאם בית"ר תחליט להשאיל את פול אדגר, גם הוא עשוי להגיע. ששי יעקב אישר את הפשרה :"הייתה לי שיחה טובה עם אלי אוחנה והכל מאחורינו", אמר לפני שהמריא לארה"ב.

בן זקן ולבנדה לא תרגלו את ההרכב שיפתח ואתמול הסתפקו במשחקונים של שלושה על שלושה. הבוקר התבקשו השחקנים שלא גרים בירושלים להגיע לצומת גלילות משם יאסוף אותם האוטובוס לבית מלון בנהריה שם ינוחו עד המשחק. צמח וחן דילמוני לא נכללו בסגל ולא ייצאו למלון.

אנטואן קונטה עשוי לפתוח כמגן ימני בעוד אריק סאבו יוסט לקישור, כנראה במקומו של חן עזרא שיירד לספסל. אפשרות נוספת היא שהצרפתי יפתח על חשבון אחד הבלמים. מאמן השוערים עמי גניש חיזק בימים האחרונים את סתיו שושן, שיערוך בכורה העונה בין הקורות במקומו של בוריס קליימן. בן זקן חשב שכדאי שקליימן יפתח, אבל הבין שההחלטה התקבלה עוד לפני שחתם במועדון ונאלץ לקבל אותה.

הרכב משוער: סתיו שושן; אנטואן קונטה, טל כחילה (חן עזרא), מיקי סירושטיין, שון גולדברג; דוד קלטינס, קלאודמיר פריירה, אריק סאבו, ז'אורז'יניו, עידן ורד; איתי שכטר.

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10