אוכל
אפילו באמריקה היו נבהלים: פיצה לקרניבורים בלבד
הפיצה הזאת ממולאת במשהו שאתם מאוד אוהבים, שוקלת 3 ק"ג ויש לכם בדיוק 45 דקות לסיים אותה, כולל ליטר בירה מהחבית. חושבים שאתם מסוגלים? נתפלל לשלומכם
הייתם מסוגלים לסיים את זה? אתגר הפיצות הגדול בפיצת אלכסנדר יח"צ

כמה פעמים יצא לכם להתערב עם חברים שאתם מסוגלים לסיים מגש שלם בלי למצמץ בכלל? עבור אוהבי הפיצה אין דבר כזה 'יותר מדי פיצה'. כל כמות היא לגיטימית, ואם הבצק עשוי כמו שצריך והגבינה היא מוצרלה אמיתית, מדובר בויטמין לנפש לכל דבר. בפיצריית הבוטיק "אלכסנדר" בקריית מוצקין החליטו לקחת את החיבה לפיצות לאקסטים וייסדו את אתגר הפיצות הגדול: אירוע קולינרי מתמשך וסותם עורקים, שמשלב בין שני המאכלים האהובים בעולם: פיצה והמבורגר.

 

>> מתכונים מעולים לסוכות

 

פיצת האתגר של "אלכסנדר" עונה לשם המפחיד "טריפל בורגר" ומורכבת מהמבנה הארכיטקטוני הבא: בסיס פיצה מבצק מחמצת עם המון מוצרלה ועליו ארבעה המבורגרים. מעל כל זה מונח עוד בסיס פיצה ועליו עוד ארבעה המבורגרים, ובקומה שלישית חותמת את היצירה פיצה נוספת מפוצצת במוצרלה נמסה. כאן רק מתחיל האתגר. על המשתתפים לסיים את הפיצה בשלמותה על שלוש קומותיה ביחד עם ליטר גולדסטאר ב-45 דקות עם אפס עוזרים מסביב.

 

הייתם מסוגלים לסיים את זה? אתגר הפיצות הגדול בפיצת אלכסנדר יח"צ

250 שקלים עולה הפיצה, אך מי שיעמוד במשימה ויסיים את הפיצה ששוקלת שלושה ק"ג ומכילה שמונה המבורגרים יקבל אותה בחינם, יוכתר לזוכה הגדול, תמונתו תתנוסס על קיר המנצחים והוא יזכה בחולצה עם הכיתוב "ניצחתי את הצ'אלנג' של אלכסנדר" שכנראה לא תעלה עליו לעולם. למפסידים, לעומת זאת, מחכה קנס קשה מנשוא: מי שיקיא יאלץ לשלם 350 שקלים ולוותר על תהילת עולם. היות שאתגר הוא אתגר, גם לצמחוניים דאגו כאן עם פיצה שנושאת על שלוש קומותיה לא פחות משבע תוספות מוגזמות ואקסטרה צ'יז מעל. חושבים שאתם יכולים לעמוד במשימה? נסו את מזלכם בחול המועד, בהזמנה טלפונית מראש, ואנחנו נתפלל לשלומכם.

 

>> אתגר הפיצה יתקיים בחול המועד סוכות בין התאריכים 8.10-12.10 החל משעה 12:00 בתיאום מראש.

 

פיצת אלכסנדר - שדרות ירושלים 3, קריית מוצקין

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10