ספורט
אחרי הספסול בבית"ר: קליימן זומן לנבחרת
יחליף את גלזר. בן זקן: ההחלטה לספסלו התקבלה לפני שהגעתי

אחרי שישה מחזורים, הגיעה ההפסד הראשון של בית"ר ירושלים, אבל מבחינת האוהדים זהות המנצחת היא הבעיה. בבכורה שלו על הקווים בני בן זקן ספג 3:2 מבני סכנין בתום משחק נהדר ואיבד את המקום הראשון. מחצית ראשונה נהדרת של הירושלמים הספיקה רק ל-1:1 ושתי טעויות בפתיחת השנייה סגרו עניין. במחזור הבא מחכה מפגש צמרת עם מכבי נתניה והמאמן החדש שוב ייבחן.

לאחר המשחק הודיעו בנבחרת ישראל כי שוער בית"ר, בוריס קליימן, שסופסל מול סכנין, זומן לסגל במקומו של עמרי גלזר שנפצע. סתיו שושן, שמילא את מקומו, ביצע טעות שעלתה בשער השני של סכנין. בן זקן: "אני הגעתי אחרי ההחלטה לספסל את קליימן ואני חלק מאלו שאישרו אותה. בוריס שוער בכיר ומן הסתם ימצא את הדרך לעמוד בשער גם סתיו היה בסדר גמור".

"בגדול, המשחק היה טוב מאוד עד הדקה ה-60 בערך", אמר בן זקן בסיום, "הרגשתי שהקבוצה חיה והייתה ראויה להוביל. משער אחד נוצר מומנטום שלילי שהיה קשה לעצור. נלמד ממה שפחות טוב ונסתכל הדברים הטובים שהיו. היו חלקים מאוד טובים, לא חושב שיש קבוצה שיכולה להציג כדורגל כזה, במיוחד אחרי פיגור, יש פה קבוצה מאוד טובה". בבית"ר היו מי שדיברו על אליפות אחרי הפתיחה הנהדרת, אבל בן זקן מצנן את ההתלהבות: "חד משמעית מילה כזו לא נאמרה בתיאום הציפיות, אבל בית"ר מכוונת גבוה וזה מה שיהיה".

המאמן המנצח, פליקס נעים, הודה שקבוצתו הייתה הפחות טובה במחצית הראשונה: "התוצאה במחצית שיקרה. התוצאה הייתה יכולה להיות הפוכה. אסור לשכוח שיש לנו כמה שחקנים פצועים ולא השלמנו את הסגל. אני מאמין שנלך ונתחזק בעתיד. פלייאוף עליון? אני מכוון ליום ראשון עוד שבועיים בק"ש".

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10