ספורט
קציקאריס זעם על שחקניו: "עשו לי פרצופים"
לא שקט בי-ם אחרי ההפסד. דייסון: לא כך רצינו לפתוח עונה

זה אמנם היה רק משחק רשמי ראשון, וגם הוא בטורניר הכנה, אבל בכל זאת לא שקט בהפועל ירושלים אחרי ההפסד הכואב 87:84 לעירוני נהריה וההדחה מגביע ווינר כבר בשלב המוקדם של רבע הגמר.

הנורות האדומות שנדלקו בהפסד אמש הן גם מקצועיות, כאשר משחק ההגנה הנרפה של האדומים הדאיג מאוד את אנשי הצוות המקצועי, אבל בעיקרן נוגעות לגישה של השחקנים. במשך דקות ארוכות אתמול ניתן היה לראות את התסכול על פניהם של שחקני הפועל ירושלים, וחלקם אף הביעו אותו באופן גלוי לאחר שהוחלפו על ידי המאמן, פוטיס קציקאריס.

המתיחות על הספסל הגיעה לשיא ברבע האחרון, ובאחד מפסקי הזמן הטיח המאמן היווני בשחקנים: "אתם עושים לי פרצופים? תתעסקו בלנצח במשחק! שחקו על הכבוד שלכם!", כשמרוב זעם, משקפיו נפלו. היווני רתח על חוסר משמעת של השחקנים, שבפסק זמן אחר ביצעו תרגיל אחר לחלוטין מזה ששירטט להם. בפסקי זמן נוספים ניתן היה לראות שחקנים דוגמת ריצ'ארד האוול וקרטיס ג'רלס יושבים הרחק מהמאמן באופן הפגנתי ומדברים ביניהם במקום להקשיב לתדרוך.

לאחר שנרגעו הרוחות, דאגו בצוות המקצועי להזכיר שהקבוצה נמצאת עדיין בשלב ההכנה, ושככל שהעונה תתקדם, גם הליקויים הטקטיים וגם אלה ההתנהגותיים יתוקנו. "זו ממש לא הצורה שבה רצינו לפתוח את העונה", אמר לערוץ הספורט שחקן הקבוצה ג'רום דייסון. "אף אחד לא רוצה לפתוח עונה עם הפסד. זה היה משחק של עליות וירידות, נקלענו לפיגור ומשם רק ניסינו לחזור."

בנוגע לפסקי הזמן המתוחים אמר דייסון: "יכול להיות שנראינו מתוסכלים, אבל זה לא עניין של כבוד, לכולנו יש הרבה כבוד וזה בכלל לא העניין. צריך לחזור להתאמן, להשתפר ולעבוד קשה לקראת פתיחת הליגה ביום ראשון".

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10