ספורט
נתניה בעננים: "יש ריח מיוחד בעונה החדשה"
שביעות רצון מה-0:4. מקורבי סבע: "אולי אלישע מכה על חטא"

מכבי נתניה ממשיכה להיות הלהיט של ליגת העל. הקבוצה של סלובודאן דרפיץ' ושי ברדה עלתה למקום השני בטבלה אחרי רביעייה לרשת של מכבי פ"ת כשמעל כולם היה דיא סבע, שכבש שלושער והעלה את מאזנו לתשעה שערים. בעקבות היכולת של הקשר, שוב עלתה השאלה: איך ייתכן שהוא לא זומן למדים הלאומיים? "יש לאלישע עוד זמן להזמין אותו ואולי הבוקר הוא כבר מכה על חטא", אמרו מקורביו של סבע. הקשר הצעיר נעזר בקפטן הוותיק, ערן לוי, שחזר להרכב אחרי פציעה והראה עד כמה הוא חשוב.

נתניה כבשה 15 שערים בשישה מחזורים ובמועדון מרוצים. "מתחילת השנה אמרנו שתהיה כאן קבוצה התקפית, שלא חוששת ללכת קדימה ככל שניתן". אחרי פגרת הנבחרת דרפיץ' וברדה יפגשו את אלי טביב, שלא רצה להמשיך איתם את ההתקשרות לפני כשנה וחצי, כשבית"ר ירושלים תארח בטדי את נתניה. "מנסים להישאר צנועים, אבל לתחילת העונה הזו יש ריח מיוחד", אמרו שחקנים במועדון בסיפוק.

הבלם הגרמני, טים הויבך, סימן על על מתיחה בשריר האחורי והוחלף על ידי דודי תירם. האחרון זכה למחמאות, כשגם המגן הימני ויקי כחלון, שנכנס במקומו של חגי גולדנברג שנפצע, קיבל אף הוא שבחים. שני הפצועים יעברו היום בדיקות ורק לאחר מכן תיוודע חומרת הפציעות. לאנדרו ריביירו, שלא התלבש, מיועד לעזוב בינואר. בקבוצה יחליטו אם לרכוש אותו ולהשאילו כדי שיתחשל, אבל בכל מקרה יצרפו שחקן זר נוסף על חשבון הברזילאי המאכזב.

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10