ספורט
21:00: קול כשיר וישחק בגמר מול נהריה
גביע ווינר: קיין וג'קסון לא בסגל מכבי. כל הכרטיסים אזלו

לאחר הניצחון הנוח על מכבי ראשל"צ בחצי הגמר (86:60), החלה מכבי ת"א בהכנות לקראת משחק גמר גביע ווינר הערב (חמישי, 21:00) מול עירוני נהריה. החדשות הטובות הגיעו מגזרת נוריס קול, שהחלים מוקדם מהצפוי ויירשם למשחק. הוא צפוי להיות מוגבל בדקות על מנת להכניסו לעניינים בהדרגה. דיאנדרה קיין, שהיה צפוי להתלבש, לא יהיה בסגל, כמו גם פייר ג'קסון.

באופן כללי, במכבי ת"א מרוצים מהתהליך שעברה הקבוצה לאורך ההכנה ומההתגבשות של 12 השחקנים. התחושה היא שהשטף והתיאום בשני צדי המגרש השתפרו משמעותית, ושעם חזרתם של מובילי הכדור הפצועים, הקבוצה תבוא מוכנה לפתיחת הליגה מול אילת ביום שני וכן לפתיחת היורוליג מול באמברג ביום חמישי הבא.

"עוד שיפור קטן ועוד שיפור קטן מובילים לשיפור גדול", אמר לאתר ערוץ הספורט ג'ייק כהן, שנראה טוב עם 14 נקודות, "זו המהות של המשחקים האלה, להכין אותנו לקראת העונה. ברור שאנחנו רוצים לנצח, בטח בטורניר שבו כל הפסד מוביל להדחה, ושבו יש קצת יותר לחץ ובכלל, במכבי בכל פעם שיש גביע על השולחן, אתה אמור לקחת אותו. עשינו עבודה טובה מול ראשל"צ והשתפרנו עוד קצת כתוצאה מהמשחק הזה, אבל יש עוד הרבה מקום לשיפור והרבה דברים שאפשר לעשות טוב יותר".

על תקופת ההכנה בכללותה אמר כהן: "עברנו הרבה מבחנים הקיץ. אנחנו קבוצה חדשה לגמרי. אלה לא היו החודשיים הכי חלקים, אבל אני מאוד מרוצה מאיך שהגבנו. המשחקים ברבע ובחצי הגמר היו יכולים להקשות עלינו, אבל כקבוצה הצלחנו למצוא דרך לנצח, ולדעתי זה מה שאנחנו צריכים כרגע – למצוא דרכים לנצח גם בסיטואציות קשות".

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10