ספורט
כץ: צדק ולאלה תמימים, הם לא ארמסטרונג
בעלי הפועל חיפה: "מהראן יחזור לשחק, לא משנה מתי"

הפועל חיפה סיימה היום (רביעי) ב-3:3 את משחק האימון מול נצרת עילית בקרית חיים. ניר קלינגר עלה בהרכב שכולל בעיקר שחקנים מחליפים וללא ארנסטס שטקוס, ראדו גינסארי ומקסים פלקושצ'נקו שנמצאים עם הנבחרות השונות. הישאם כיוואן הבקיע צמד פנדלים ומאמון קשוע הוסיף. ליעד אלמליח, גיא דיין וז'וליו סזאר הרשיתו לקבוצה מהלאומית. ההרכב כלל את  רן קדוש, אליאור דסטה, אופק פישלר, עדן לגריסי, חיים מגרלשוילי: גל אראל, סער פדידה, לירן סרדל, הישאם כיוואן: מאמון קשוע וענר שכטר.

בד בבד, מי שנהנה מהעובדה שהקבוצה בפסגה הוא הבעלים יואב כץ, שמצד אחד מאוד גאה, אך מנגד, גם יודע לשמור על איפוק. "עונה בליגת העל היא כמו ריצת מרתון", אמר כץ, "כרגע אפשר לומר שאנחנו בקילומטר השביעי מתוך 42 אז אני לא מתרגש. לעומת זאת, אני מאוד אשמח לראות בקרוב את הקבוצה מהיציע ולא מהטלוויזיה". כזכור, כץ אמור לחזור ארצה בסוף החודש הנוכחי, אז צפוי לשדרג את שכרו של מקסים פלקושצ'נקו ולהאריך את חוזהו של חנן ממן ב-3 שנים נוספות.

אירוע נוסף שכץ יהיה נוכח בו הוא הערעור של מאהן לאלה, שגם צפוי להתקיים בסוף החודש ועל כך אמר: "נכון לעכשיו, למאהרן אסור לקבל שום תפקיד במועדון, אבל זה לא רלוונטי ממילא כי הוא הבהיר לי שהוא לא מוכן לוותר על משחק פעיל ולא רוצה תפקיד אחר מלבד שחקן הקבוצה. הוא מתכנן לחזור לשחק ולא משנה מתי, גם במקרה הכי גרוע בעוד שנתיים. שחקנים היום יכולים לשחק עד גילאים מאוחרים, הוא בהחלט יכול לשחק גם בגיל 37 אבל אני בטוח שהערעור שלו יתקבל. כל האזור הזה של חומרים אסורים הוא פרוץ ואנשים עושים טעויות. אז מה, שיר צדק מסומם? נו באמת".

"צדק ולאלה הם בסך הכול בחורים תמימים שלקחו משהו שאמרו להם שבסדר לקחת והם האמינו. לאנס ארמסטרונג רימה את כולם שנים, זו הייתה באמת קונספירציה, וזה בהחלט לא המקרה הזה. בית המשפט פסק פסיקה לא הגיונית, אבל אני אופטימי ובטוח שהעוול יתוקן. אנחנו צריכים אותו ואת התרומה שלו, גם כשאנחנו למעלה", סיים הבעלים.

בעניין אחר, במועדון מקווים שכמות המנויים השנה תוכפל לעומת העונה שעברה, אז נמכרו מעט יותר מאלף. העונה כבר נחצה רף ה-1,500 ובהפועל חיפה בטוחים שעם ההצלחה של הקבוצה והקמפיין של הרד איסט בשיתוף המועדון המספר הזה יגדל.

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10