ספורט
חוסר מזל: קרע בשריר הירך האחורי לדן גלזר
קשר נתניה, שרק חזר מפציעה, נפגע באימון הנבחרת הצעירה

שוב חוסר מזל לקשר מכבי נתניה דן גלזר. השחקן, שהחמיץ כבר שני משחקי ליגה בגלל קרע בשריר הירך אחורי ושב לשחק רק לאחרונה במדי הקבוצה, נפצע שוב במהלך אימון של הנבחרת הצעירה של ישראל. בבדיקה שעבר הסתבר שגלזר קרע שוב את שריר הירך האחורי, בסמוך למקום הפגיעה הקודם והוא ייאלץ להיעדר מהמגרשים כשלושה שבועות.

הבדיקה שעבר השחקן גילתה קרע קטן יחסית של 2 ס"מ ועדיין מדובר בפציעה 'משקרת' וכעת הוא יחזור בהדרגה לאימונים. המשמעות הראשונית היא שהקשר לא יוכל ליטול חלק במשחק של נתניה במחזור הקרוב בטדי מול בית"ר ירושלים. במועדון קיבלו את המידה מאנשי הנבחרת והביעו תסכול גדול. בינתיים, בנתניה חיזקו את דיא סבע שלא זומן לנבחרת.

הביקורת שהעביר אביו, מוחמד סבע, כנגד המאמן הלאומי ופורסמה בערוץ הספורט אתמול, גרמה לראשי המועדון לבקש מהשחקן שלא להרחיב יותר בנושא מחשש שהדבר יפריע לו במשחקים הקרובים. הבשורות הטובות מגיעות מכיוונם של טים הויבך וחגי גולדנברג. שני שחקני ההגנה שנפצעו במשחק האחרון בניצחון המוחץ על מכבי פ"ת 0:4, יהיו כשירים למשחק בטדי מול בית"ר ירושלים. עבור המאמנים סלובודאן דרפיץ' ושי ברדה זו תהיה החזרה הראשונה לטדי, אחרי שאלי טביב החליט שלא להמשיך איתם את ההתקשרות על אף ההצלחה שלהם בבירה. "ננסה לנצח גם בשבילם", אמרו השחקנים.

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10