ספורט
"ליכטנשטיין לא פראיירית. לא יהיה קל"
אלישע לוי הזהיר את שחקני הנבחרת: "המשחק תלוי רק בנו"

יממה לפני המשחק מול ליכטשנטיין, הנבחרת החלשה בבית, נבחרת ישראל תערוך הערב (חמישי) את האימון המסכם שלה בואדוז, מרחק של שעה נסיעה מהמלון בו שוכנת המשלחת בסנט גאלן. בנבחרת הסבירו לשחקנים מדוע הוחלט ללון בשוויץ ולחזור לישראל במהלך הלילה, דבר שיוביל למעט מאוד שעות שינה לפני ספרד: "אנחנו מוסד ציבורי ולא נוציא 300 אלף שקלים עבור מטוס חכור והנבחרות לא טסות בשבת". השחקנים הבינו את המסר, אבל כבר עם קבלת תוכנית האימונים והטיסות, הלינו על כך. "עוד לפני שיצאנו מישראל הבנו שיהיה לא פשוט המסע הזה".

המאמן אלישע לוי, שמודע לעובדה כי ליכטנשטיין וספרד יהיו שני המשחקים האחרונים בקדנציה שלו כמאמן לאומי, יחסר את אלמוג כהן המוצהב, וביברס נאתכו ומרוהאן קבהא יפתחו בקישור. כפי שפורסם אתמול בערוץ הספורט, המערך יהיה התקפי ולצד תומר חמד תורגל אלירן עטר במערך של 4:4:2, כשלא מן הנמנע שהנבחרת תשחק עם חמד כחלוץ יחיד, בעוד עטר ומליקסון ישחקו באגפים ורפאלוב מתחת לחלוץ. שחקנים בנבחרת טענו כי נכון יהיה לפתוח עם דור אלו כמגן ימני ולא עם דוד קלטינס שתורגל. "קלטינס בעצמו אמר שהוא לא אוהב לשחק בעמדה הזו", אמרו חלקם.

הקפטן טל בן חיים ואלישע לוי יקיימו היום מסיבת עיתונאים כשהשאלה הגדולה היא האם יוסי בניון ירשום את הופעתו ה-101 במדים הלאומיים. בכל מקרה, בניון שזומן לסגל, יזכה לטקס לפני המשחק מול ספרד בטדי. "אם נספוג גול ראשון נהיה בבעיה, המשחק יהפוך להיות מסוכן וקשה", אמר המאמן הלאומי שהקרין לשחקנים קטעים מהמשחק הקודם בו ניצחה הנבחרת 1:2 את היריבה הנחותה בטדי, "שלא תהיו מופתעים ותחשבו שזה משחק קל כי ראיתם שזה לא. הם לא פראיירים, אבל המשחק תלוי רק בנו".
  
הרכב משוער: אריאל הרוש, דוד קלטינס (דור אלו), טל בן חיים, איתן טיבי, אופיר דוידזאדה, ביברס נאתכו, מהרואן קבהא, מאור מליקסון, ליאור רפאלוב (טל בן חיים), אלירן עטר, תומר חמד.

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10