אופנה ולייף סטייל
כמה עלתה שמלת הכלה של חן אמסלם ומי עיצב לה?
אי אפשר היה להתעלם משמלת הכלה המרשימה של חן אמסלם והיו שתיים. כמה עלתה השמלה הראשונה ומה עמד מאחורי רעיון העיצוב?
חן אמסלם יפה בלבן ניר פקין

אז אחרי שכבו האורות מעל חתונתם המתוקשרת של חן אמסלם ומאור זגורי, אפשר להתמקד בדבר החשוב - שמלת הכלה. גם אם אהבתם או לא אהבתם, הנה כל הפרטים על השמלה. השמלה הארוכה עוצבה בסטודיו חזן צוקרמן. הילה ועדי, שתי המעצבות הן שם עולה בתעשיית שמלות הכלה והערב וכבר עיצבו בעבר את שמלת החתונה של השחקנית מירב פלדמן וחתומות על שמלות ערב של שירי מיימון, מגי אזרזר, לירון וייצמן ורבות אחרות.

 

סטודיו ״חזן צוקרמן״ הוקם לפני שנתיים ע״י הילה חזן, סטייליסטית מובילה ומוכרת מאוד בתחום האופנה בארץ כ10 שנים ועדי צוקרמן, בוגרת שנקר ומעצבת בבית האופנה ״אלי טהרי״ בניו יורק.


השתיים נפגשו במסגרת עבודה משותפת בבית האופנה ״קסטרו״ כשחזן שימשה כסטייליסטית הבית וצוקרמן כמעצבת במחלקת הנשים של החברה.

 

השמלה של חן היא שילוב מושלם של החיבור בין חן לבין המעצבות ובין עולמות שמאוד מתחברים לרוח של הסטודיו ולאהבה והסטייל של חן.

 

"חשבנו הרבה על שמלת הכלה שלה וידענו שאנחנו רוצות להכניס בשמלה נופח של פעם שמגיע ממחוזות הוינטאג' ויש בו נגיעה חזקה מעולמות הלאנז׳רי האירופאי. השמלה הראשונה שיצרנו משלבת מספר תחרות סולטיס דקיקות ביותר שיוצרות דוגמא חדשה של תחרה ומשתלבות עם משי דקיק שחלק מהתחרות שזורות בו. השמלה של חן כולה תפורה בעבודת יד כיאה לקוטור לאנז׳ראי וינטאג׳י, כאשר כל המדידות הרבות והארוכות נעשו על גופה של חן ליצירת התאמת החלקים והושבת הציור החדש, שנוצר מהתחרות על גופה בצורה מושלמת. התוצאה היא שמלה שהמראה העדים שלה יוצר המון אויר וקלילות לצד פיטינג מהודק שמדגיש את כל נתוני הגוף המעולים שלה. הדגשת קו המותניים, ציור בתחרה ושילוב המשי הם הלב של סטודיו חזן צוקרמן", כך הן מספרות.


טווח המחירים של שמלות הכלה בסטודיו - בין 10,000-24,000 לשמלות המורכבות ביותר והשמלה של חן הייתה כזו.

 

מירב פלדמן בחתונתה אביב חופי

@chenamsalem1 💕💕💕💕 congratulations 💥💥💥💥look 2 @moshiktako @asafbabo @benjaminiruimi @hazan__zukerman @efratcassouto

A post shared by Benjamin Ruimi | Hair stylist (@benjaminiruimi) on

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10