תרבות ובידור
"אני בהתרגשות מטורפת": מי הפתיע את לינה מח'ול לפני ההופעה באירופה?
לינה מח'ול היתה בטוחה שהגיעה לחזרה שגרתית, ונקלעה למסיבת הפתעה פרטית לקראת סיבוב הופעותיה עם ליטל מיקס בבריטניה. דודי פטימר שמע ממנה על סיבוב ההופעות

 

אמש (חמישי), במוצאי סוכות א', נערכה בבית היוצר בנמל תל אביב מסיבת הפתעה פרטית לאחת הכוכבות הבינלאומיות הלוהטות והמצליחות שיצאו מישראל בשנים האחרונות: לינה מח'ול, 3 ימים לפני שטסה לסיבוב הופעות בינלאומי בן חודשיים עם ליטל מיקס ברחבי בריטניה.

 

לינה, שלא ידעה דבר על מסיבת ההפתעה שארגנו עבורה המשפחה, החברים ומנהלתה הנאמנה אירית, הייתה בטוחה שהיא מגיעה לחזרה אחרונה לפני סיבוב ההופעות הבינלאומי, אך כשנכנסה למתחם בית היוצר בסביבות השעה 20:00 בערב, ראתה לתדהמתה את כל קרוביה וחבריה מרימים לה בתשואות כפיים והייתה בהלם טוטאלי לכמות האהבה שקיבלה.

 

לאחר חיבוקים, נשיקות וחיוכים לכל עבר, מח'ול עלתה על הבמה ונתנה שואו נוטף אנרגיות, סקס אפיל, כריזמה וכשרון בפני הקהל המצומצם וביצעה את מיטב שיריה בעוצמות ווקאליות מרטיטות ובמבטים מלאי התרגשות והפתעה.

 

לינה מחול בפסטיבל Live Wire בבריטניה Lara Goodfellow

 

ביום ראשון תטוס מח'ול, כאמור, לבריטניה ותייצג את עצמה וגם אותנו, הישראלים, בגאון, בכבוד וגאווה בעולם ותוכיח קבל עם ועדה כי הפופ הישראלי על המפה וכי היא אחד הדברים הטובים שאירעו לו בשנים האחרונות. שיהיה בהצלחה!

 

לינה מח'ול היתה בטוחה שהגיעה לחזרה שגרתית, ונקלעה למסיבת הפתעה פרטית לקראת סיבוב הופעותיה עם ליטל מיקס בבריטניה. דודי פטימר שמע ממנה על סיבוב ההופעות.

 

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10