ספורט
"הפנטזיה היא בכר. אבוקסיס זה ריאלי יותר"
בוועדת האיתור חושבים על מאמן הנבחרת הבא. אלמוג כהן יפתח

נבחרת ישראל נחתה לפנות בוקר (ראשון) בארץ, 7 שעות אחרי שהגיעה ספרד, יריבתה מחר (שני, 21:45) במוקדמות המונדיאל. הטענות שהושמעו עוד בתחילת השבוע שעבר על תנאים לא אופטימליים לקראת המשחק מול אחת הנבחרות הטובות בעולם והכעס אצל השחקנים על חוסר שינה ומנוחה, היו נושא השיחה במטוס. אלישע לוי שמודע לרחשים, כמו גם אנשי המשלחת, ביקשו מהשחקנים שלא להתבטא יותר בנושא ואמרו: "זה לא צריך להוות שום תירוץ".

לוי עוד לא תירגל את ההרכב שיפתח כשהשחקנים ששיחקו מול ליכטנשטיין, קיימו אימון שחרור במלון והיתר ערכו אימון מלא במגרש, אבל ברור שאלמוג כהן יחזור ל-11 אחרי שלא שותף מול ליכטנשטיין בגלל כרטיסים צהובים. אלישע מתכנן את אותו מערך ששיחק מול איטליה, כלומר קישור הגנתי מעובה. כהן יפתח על חשבונו של אלירן עטר כשלא מן הנמנע שיהיה שינוי נוסף, דן איינבינדר בתמונת ההרכב על חשבון ליאור רפאלוב.

"נצופף, נרוץ, נהיה קרובים אחד לשני ונילחם כי ברור לכולנו שבקושי נגיע לשער של ספרד", אמרו במשלחת, "חשוב לסיים את הקמפיין בטעם פחות חמוץ". בשיחות סגורות עם הצוות המקצועי, אלישע לוי אמר שהביקורות נגד הנבחרת כבר חצו קווים אדומים ושישנם גורמים אינטרסנטיים שפוגעים בו בכוונה. המאמן יסכם את הקמפיין אחרי המשחק מול ספרד וגם יגיש דו"ח מפורט על הנעשה בכל הקמפיין ליו"ר ההתאחדות לכדורגל, עופר עיני.

בינתיים, חברי ועדת האיתור עוד לא קיבלו זימון להגיע לפגישה במשרדי ההתאחדות, אבל כבר חושבים על המועמדים. ההערכה היא שפגישה מסוג זה תתקיים רק בדצמבר. אחד מחבריו הוועדה אמר בסוף השבוע על זהות המאמן הבא: "הפנטזיה היא ברק בכר, אבל רוני לוי או יוסי אבוקסיס זה יותר ריאלי". אותו חבר ועדה טען כי יהיה נכון לזמן גם את ניר קלינגר לפגישה בטרם תתקבל ההחלטה. ועדת האיתור ועיני ידונו גם בנושא מנהל טכני.

הכרטיסים למשחק מול ספרד אזלו ובמשטרה ביקשו מהאוהדים להקדים נוכח מצוקת החניה באיזור האצטדיון. כ-300 שוטרים ועוד 300 סדרנים ישמרו על הסדר. לפני שריקת הפתיחה ייערך טקס לכבודו של יוסי בניון - הישראלי הראשון שעבר את רף 100 ההופעות במדים הלאומיים.

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10