תרבות ובידור
"גנבה את ההצגה": מה חשבו המבקרים על גל גדות בסאטרדיי נייט לייב?
ההופעה של גל גדות בתוכנית הבידור הפופולרית באמריקה זכתה ללא מעט מחמאות, אבל היו גם כאלה שהתלהבו פחות מהתוכנית כולה: "ההתלהבות של גל מנעה מהפרק ליפול לתהומות"

הופעת הבכורה של גל גדות ב"סאטרדיי נייט לייב" הלילה עוררה תגובות רבות ברשת - וחלקן הגדול החמיאו לכוכבת הישראלית על תפקידה בתוכנית הבידור המצליחה ביותר באמריקה.

 

רייצ'ל לייסמן, בבלוג Culturess מאתר Fansided, החמיאה לגל בגדול. "הפרק עם גל גדות וסם סמית' גרם לנו להתפקע מצחוק", כתבה, "לגל היה מונולוג נהדר, הקטע בעברית היה מתוק ואם אתם אוהבים את גל כמוני, כנראה בכיתם מצחוק. בקטע של או.ג'יי סימפסון הייתי מודאגת מהליהוק של גדות, אבל הופתעתי לטובה. בקטע של חזיו ןהתעתועים במדבר, התמקדו בכך שגדות לוהטת וזה הכל. בסיכומו של דבר, היו צריכים להשתמש בגל יותר. זה היה פרק עליה, והיא הופיעה אולי בארבעה קטעים. אבל הקטעים בהם היא השתתפה היו טובים למדי".

 

החיקוי של גל לקנדל ג'נר סחט מחמאות מהמבקרת באתר bustle, מאלורי קארה. "היא ממש גנבה את ההצגה עם החיקוי המושלם והמעולה שלה לג'נר", כתבה, "הקטע הזה התעלה על כל היתר, מכיוון שהיא הפכה לג'נר באופן בלתי צפוי לגמרי. כמעט לא זיהיתי אותה, מה שמראה שמדובר בשחקנית קומית מוכשרת, פרט לכך שהיא וונדר וומן בלתי ניתנת לעצירה".

 

גל גדות בסאטרדיי נייט לייב חשבון הטוויטר של גל גדות

בלוגר אחר באתר fansided, ג'וש היל, צחק פחות. "מי שציפה להתאוששות מפרק הפתיחה בהנחיית ריאן גוסלינג בשבוע שעבר, יצטרך לחכות שבוע נוסף", כתב, "הציפיות מ-SNL בשחקים לאחר העונה שהובילה לזכייה באמי והוקדשה לנראטיב נגד טראמפ. התוכנית בדרך כלל מתחילה את העונה קצת לאט, ואפילו גל גדות לא הצליחה להשתמש בקסם הוונדר וומן שלה כדי להציל את היום.

 

"המונולוג שלה לא היה מעורר השראה, והכריזמה שלה הצילה קצת ממנו. בסך הכל, ההתלהבות של גל מנעה מהפרק הזה ליפול לתהומות שהוא היה עלול ליפול אליהן, אבל זו לא היתה הפתיחה החזקה ביותר לעונה. 'עדכון סוף השבוע' ממשיך להיות החלק הכי חזק בתוכנית, והיו מספיק רגעי צחוק שהשכיחו את הכל. אם זו נקודת השפל, תהיה לנו עונה ממש טובה".

 

גם אנדרו רוברטס מ-uproxx התלהב קצת פחות ממונולוג הפתיחה, וטען כי מדובר היה בתפקיד "קצת לא הוגן" מלכתחילה: "לפחות לא ניסו לגרום לה לשיר שיר. כל עניין המבטא היה יכול להפוך את זה לניסיון משעשע, אבל עם פוטנציאל להפוך בסופו של דבר לאסון".

 

וג'יל גוטוויץ, כותבת ב-Glamour וב-Vice, פשוט התלהבה מהנשיקה עם קייט מקינון.

 


 


 


 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10