ספורט
"מוזר לפתוח עונה בקבוצה שהיא לא מכבי"
יוגב אוחיון, שמתח שריר מול נהריה: "היתה נחיתה רכה"

בהפועל ירושלים שבעי רצון מהאופי שהראו השחקנים במחצית השניה של ניצחון החוץ 68:76 על נהריה, בשונה  מההפסד ברבע גמר גביע ווינר, בו איבדה הקבוצה עשתונות במחצית השנייה בדרך להפסד והדחה. למרות השיפור ביכולת ההגנתית, בצוות המקצועי עדיין רוצים לראות יותר עקביות וריכוז לאורך דקות ארוכות יותר במשחקים הבאים.

יוגב אוחיון מתח במהלך המשחק את שריר התאומים, וייבדק שוב הבוקר על מנת לשלול פציעה חמורה יותר. הרכז פתח בחמישייה כחלק מחלוקת הדקות בקו האחורי שתיערך העונה, במסגרתה קרטיס ג'רלס, שעלה מהספסל, צפוי לשחק פחות דקות מבעונה שעברה.

"אני מרגיש בסדר גמור בירושלים", אמר אוחיון לערוץ הספורט, "אני מכיר פה הרבה מהחבר'ה ויש פה כמה שחקנים שרצים במסגרות שונות כבר הרבה זמן ביחד, כך שהייתה לי נחיתה די רכה פה. זה עדיין טיפה מוזר לפתוח עונה בקבוצה שהיא לא מכבי ת"א, אבל שיחקתי כבר בירושלים, אני מכיר את הקהל הנהדר הזה ואת החבר'ה שיש פה, כך שזה עדיין הרגיש לי די טבעי".

כאשר נשאל לגבי השוני בין המחציות אמש אמר אוחיון: "אני חושב שבמחצית הראשונה אפשרנו לנהריה לרוץ והרבה מהנקודות שלהם הם עשו מהתקפות מעבר, אבל אז העלינו את הרמה שלנו בהגנה ושטפנו יותר מבחינה התקפית. אנחנו מנסים לשחק יותר דקות בצורה שבה אנחנו רוצים ולאט לאט זה ייבנה וגם נגיע לאן שאנחנו רוצים".

ביום רביעי תפתח הקבוצה את הופעותיה גם ביורוקאפ, כשתשחק בליטא מול פוניבז' המקומית. "היורוקאפ הוא מפעל מאוד חשוב עבורנו" אמר אוחיון. "אבל אנחנו רוצים להסתכל שלב אחרי שלב ולהתקדם עם המשחקים".

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10