ספורט
חנן קולמן: "אני רגיל לקבל יותר דקות"
אכזבה בחולון, הרכז: "שלטנו בהתחלה ונפלנו במחצית השנייה"

לא כך רצו לפתוח בהפועל חולון את העונה. למרות הסגל העמוק והאיכותי שבנה דן שמיר, הקבוצה עדיין לא לגמרי מחוברת, ולאחר ההדחה ברבע גמר גביע ווינר, היא נכנעה במחזור הראשון בליגה להפועל תל אביב בדרייב אין, 81:78.

אלא שלחולוניה אין יותר מדי זמן לנתח ולתקן, כי כבר היום (שני) אחרי הצהריים היא תמריא למורסיה שבדרום מזרח ספרד, לקראת המשחק שייערך ביום רביעי במסגרת ליגת האלופות של פיב"א. "המסעות האלו הם אתגר", אמר שמיר. "הנסיעה למורסיה היא נסיעה קשה, נצטרך להתאושש ולעשות שם עבודה יותר טובה ממה שעשינו עד עכשיו".

הסגל של חולוניה, כאמור, ארוך מאוד. מצד אחד, העובדה הזו נותנת לשמיר מרחב תמרון רב, אבל מצד שני, יש לה גם מעט חסרונות. "אני רגיל לשחק יותר דקות", אמר חנן קולמן, שרשם 6 נקודות ב-15 דקות, "אבל יש לנו קבוצה עמוקה ובשביל לשחק - כולם צריכים להיות יותר טובים".

קולמן סיכם את המשחק כולו: "שלטנו בהתחלה, הרגשנו טוב במחצית הראשונה, אבל אחרי ההפסקה היתה לנו נפילה ביכולת. אי אפשר להגיד שהם רצו יותר מאיתנו, פשוט ככה זה נגמר".

מי שעדיין לא התאקלם הוא ג'אבריל טראוויק, שבינתיים מציג יכולת לא טובה. בגביע ווינר הוא נראה חלוד, ואמש - הוא סיים עם 0 נקודות ב-10 דקות על הפרקט, כשבאחד מפסקי הזמן שמיר גער בו על כך שגם לא עשה את העבודה בהגנה.

"הוא לא בא בכושר שהיינו רוצים שהוא יהיה, זה שילוב של כמה דברים", סיכם שמיר, אבל מיהר לציין שעדיין מדובר בשלב מוקדם מאוד: "גם שחקנים כמו ג'רום דייסון, טזמין מיצ'ל, ג'יימס בל ודריון אטקינס לא התחילו כל כך טוב וכולם זוכרים כמה טובים הם היו בסוף. כרגע, הרבה שחקנים עדיין לא ברמה שבה הם יכולים להיות. נטפל בכל מה שאפשר לטפל".

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10