סלבס
ניקול ראידמן עונה למבקרים: "למי שיש בעיה, שיקח כדור נגד מרמור"
תפסנו את ניקול ראידמן בצילומים לקמפיין של "גלי" יחד עם ילדיה ודיברנו איתה על הורות, פוליטיקה וגם על הביקורות שהיא מקבלת ברשת
וידיאו

ניקול ראידמן הצטלמה השבוע לקמפיין סתיו - חורף של רשת ההנעלה "גלי" יחד עם שני ילדיה, ריצ'י בן ה-3 ומישל בת ה-7. לצידם הצטלמה זיו איתמר, הבת של דן איתמר, סמנכ"ל השיווק בקבוצת בריל המפעילה את רשת גלי. הצילומים נערכו באחוזה מפוארת ברמת השרון והשכר שלהם ייתרם במלואו למען בתי חולים ועמותות התומכות בילדים חולים ונזקקים.

 

הבעל מיכאל צ'רנוי הפתיע על הסט, כמו כן הגיעו גם חברתה הטובה הדוגמנית והמגישה גלית גוטמן ואשת העסקים ג. יפית. על סט הצילומים, אמרה ניקול לגלית: "החלטתי להשתתף בקמפיין של גלי עם ילדיי כי אני חושבת שזה מותג ישראלי ראוי וסיבה נוספת טובה לתרום את מלוא שכרנו למען ילדים. אלו ערכים שאני רוצה להשריש אצל ילדיי ולהוות דוגמא לכל עם ישראל".

 

ניקול ראידמן עם שני ילדיה - מישל וריצ'י אלכס ליפקין

ניקול הוסיפה כי ילדיה חיים נורמלים לגמרי והערך שהיא משרישה להם הוא לדעת לחלוק. למשל, הבת מישל מקבלת ביום הולדת המון מתנות ואת חלקן תורמת לילדים שאין להם. את סט הצילומים עצרה מישל כשהייתה רעבה ודרשה דווקא מקדונלדס.

 

עוד סיפרה ראידמן שהם שמחו לבוא לעבודה עם אמא ולקחת חלק בעולם שלה. אשת האופנה ענתה גם למבקרים שהרימו גבה כשהעניקה לבתה טבעת יהלום במתנה ליום הולדת 7: "אלה אנשים משועממים שיושבים בבית וכותבים טוקבקים במקום לצאת לעבוד ולהרוויח לטבעת יהלום".

 

ראידמן ששואפת להיכנס לפוליטיקה, הסבירה מדוע היא מרוצה מהשלטון הנוכחי ואילו שינויים היא הייתה רוצה להביא. צפו.

 

ניקול ראידמן כבר לא מופתעת מהביקורות אלכס ליפקין
מישל וריצ'י המתוקים והאופנתיים אלכס ליפקין
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10