חדשות
טעות בכתובת: תיעוד – כוח ימ"מ פושט על הבית הלא נכון
דלת שבורה, רהיטים הרוסים וחורבן כללי בתוך הבית: זו התוצאה של פשיטת משטרה על ביתו של סעיד חטיני בכפר עראבה, כחלק מהמלחמה בנשק הבלתי חוקי במגזר הערבי. אלא שמדובר בבית הלא נכון, וזו לא הטעות היחידה • כעת תובע חטיני מהמשטרה 100 אלף שקל

המשטרה מנסה מזה זמן להילחם בתופעת הנשק הבלתי חוקי במגזר הערבי. כחלק מהמאמצים, פשט כוח ימ"מ על ביתו של סעיד חטיני בכפר עארבה שבגליל, אך התברר שמדובר בטעות כפולה ומכופלת.

 

"בשעה 3:00 לפנות בוקר שמעתי רעשים על הגג", מעיד חטיני, לאחר שכוח ימ"מ פשט על ביתו. "שני חיילים ירדו בחבלים ועוד שניים מהמטבח, שניים מהסלון, מהחלון - פורצים ונכנסים", סיפר.

 

לכתבות נוספות בחדשות 10 >>

נשיא קטלוניה: "נשהה את הכרזת העצמאות כדי לתת פתח למשא ומתן"

"פחדתי למות": נלכדה בתא המטען של אוטובוס ונגררה בכביש

צעיר ישראלי נעצר בסיני לאחר שבתיקו נמצאו כדורי רובה

 

הפשיטה של כוח ימ"מ על ביתו של סעיד חטיני בכפר עראבה מצלמות אבטחה

הפשיטה הותירה הרס רב בבית - כולל דלת שבורה ורהיטים הרוסים. אלא שמדובר בבית הלא נכון: האם ניסתה לשכנע את הכוח שמדובר בטעות, למרות שהחיפוש נעשה בצו בית משפט, ולבסוף גם לא נמצא כלל נשק בבית.


הטעות בזיהוי לא הייתה השגיאה היחידה באותו מבצע. במשטרה ניסו גם למנוע מבעל הבית גישה למצלמות האבטחה שלו עצמו, כדי שלא יתאפשר לראות את התמונות האלו בעתיד - וכעת הוא תובע אותה בסכום של 100 אלף שקלים.

 

תובע מהמשטרה 100 אלף שקלים. סעיד חטיני חדשות 10

חטיני תיעד את ההרס והצליח לקבל את צילומי מצלמות האבטחה למרות שכבר נלקחו ממנו, כחלק ממאבקו במשטרה. "לא תפסתם שום דבר. למה לא לקחתם אותי לחקירה?", התקומם חטיני. "בסופו של יום מה שקרה כאן זה אימון של יחידת עילית על אזרח ישראלי", אמר פרקליטו, ואליד גנאם.

 

מהמשטרה נמסר בתגובה כי טרם למדו את התביעה, והוסיפו: "מטבע הדברים לא נפרט אודות מידע מודיעני על עברו הפלילי של אדם, אולם נציין כי טרם הפעילות נשקלו מכלול הנסיבות הרלוונטיות בגינן בוצע חיפוש".

 

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10