חדשות
חשד: פדופיל מורשע פיתה קטינים בקבוצות ווטסאפ וביצע בהם עבירות מין
תושב ירושלים בן 38 נעצר בחשד שהכיר נערים באפליקציה וברשתות חברתיות נוספות, והוביל אותם להפגש עמו כדי שיוכל לבצע בהם את זממו. עד כה אותרו עשרה קטינים שנפגשו עם החשוד. לפי החשדות, באחד המקרים הגבר לקח בן 15 לצימר, כפה את עצמו עליו ואיים כי יפגע בו אם לא יעשה את שביקש
הכיר את הנערים באפליקציה. ווטסאפ רויטרס

פדופיל מורשע בן 38, תושב ירושלים, נעצר בחשד שביצע עבירות מין בנערים שפגש בקבוצות ווטסאפ וברשתות חברתיות נוספות. עד כה הצליחו החוקרים להגיע לעשרה נערים בגילאי 17-14 שהכירו את החשוד ונפגשו עמו.

 

החקירה בנושא נפתחה לפני כשבועיים, לאחר ששוטרי יחידת השיטור העירוני של ירושלים הבחינו ברכב חונה בחניון בדרום העיר, ואיתרו את החשוד - שריצה בעבר חמש שנות מאסר בגין עבירות מין בקטינים, ועמו נער כבן 16 שהיה מבוהל. השניים הובאו לתחנת המשטרה, ובחקירה עלה כי החשוד הכיר את הנער באמצעות קבוצת ווטסאפ שבה הוא היה חבר, ולפי החשד פיתה אותו להיפגש עמו כדי שיוכל לבצע בו את זממו.


>> עוד כתבות בחדשות 10:

בעקבות זיהום: אלפי דגים נפלטו לחוף הים באשדוד
אילת: שני פצועים בינוני ואחד קל מפיצוץ בלון חמצן במועדון צלילה

מספר הנספים ממשיך לעלות, עשרות עדיין נעדרים: קליפורניה מנסה להתאושש מהשריפות

 

החשוד שוחרר למעצר בית ונעצר בשנית אתמול (אילוסטרציה) רויטרס

עם התקדמות החקירה, הבינו החוקרים כי החשוד פעל לאתר קטינים נוספים מכל הארץ באותה השיטה. מעצרו הוארך כמה פעמים, ולפני שבוע הוחלט לשחררו למעצר בית בפיקוח. אלא שאתמול הוא נעצר שוב לאחר שאותר נער כבן 15, שעל פי החשד בן ה-38 לקח לצימר, כפה את עצמו עליו וביצע בו עבירות מין חמורות.

 

בחקירת המקרה האחרון עלה כי השניים הכירו בפייסבוק, והחשוד התחיל לשלוח לנער תמונות חושפניות שלו. לפי החשדות, הגבר ביקש מהנער לשלוח לו תמונות דומות, תוך השמעת איומים, בהם טענה כי יש לו חגורה שחורה באחד ממקצועות אומנות הלחימה. כמו כן עלה בחקירה כי השניים נפגשו בצימר לאחר שהחשוד איים שיפגע בו אם לא יעשה את שביקש.

 

היום הוגשה נגד החשוד הצהרת תובע, והמשטרה תבקש להאריך מעצרו. החקירה נמשכת בליווי גורמי הרווחה.

 

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10