חדשות
מנצלים את היום האחרון של חול המועד: עשרות אלפי מטיילים באתרי הטבע
90 אלף מטיילים נהנים ממזג האוויר ומבלים במגוון אתרים ופארקים, ביניהם הגן הלאומי קיסריה, מצדה ומתחם רכבת העמק באל רואי. בסוף השבוע צפויות להתקיים פעילויות בחופי פלמחים ובית ינאי. מזג האוויר צפוי להיות נוח בסוף השבוע

כ-90 אלף מבקרים מנצלים את היום האחרון של חול המועד סוכות ופוקדים בשעה זו את שמורות הטבע והגנים הלאומיים. בין האתרים הבולטים החביבים על המטיילים, ניתן למנות את הגן הלאומי קיסריה, מצדה ואת שמורות הטבע הבניאס, מג'רסה, תל דן, עין גדי, מעיין חרוד וגמלא, שם נערכת פעילות גיבורי על שומרים על הטבע.

 

בנוסף, מאות מטיילים הגיעו מאז שעות הבוקר למתחם רכבת העמק ההיסטורית באל רואי ונהנו ממזג אוויר השמשי. גם מעיין אל רואי הסמוך למוזיאון הרכבת זכה למבקרים רבים.

 

מחר תקיים רשות הטבע והגנים תחרות פיסול בחול לכל המשפחה בגן לאומי חוף פלמחים, סביב הנושא סיפורי מסעות. לצד התחרות תהיינה גם הדרכות והפעלות עם מוזיקה ועפיפונים. פעילות דומה תתקיים גם בשבת הקרובה בגן הלאומי חוף בית ינאי. בתוך כך מטיילים רבים בחרו ללון בחניוני הלילה של רשות הטבע והגנים בערב החג השני ובסוף השבוע הקרוב.

 

לכתבות נוספות בחדשות 10: >>

מסע "סובב ת"א": כבישים רבים נחסמו ברחבי העיר

פריון חגים: שיא לידות של 12 זוגות תאומים בברזילי

צפו: לקראת תרדמת החורף - שלושה אורחים מפתיעים פרצו לפיצרייה

 

מזג האוויר בחג השני של סוכות צפוי להיות מעונן חלקית עד בהיר. תורגש עלייה קלה בטמפרטורות ומזג האוויר יהיה מתאים לכל פעילות.

 

מטיילים בשמורת הטבע גמלא ברמת הגולן ערן קרוזל, רשות הטבע והגנים
מטיילים בשמורת הטבע גמלא ברמת הגולן חגי דביר, רשות הטבע והגנים
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10