חדשות
דיווח: טילרסון קרא לטראמפ "דביל" - כי הנשיא רצה להגדיל את הארסנל הגרעיני
לפי ה-NBC, במהלך ישיבת בכירים בקיץ אמר הנשיא כי הוא שואף להגדיל את הארסנל הגרעיני של ארה"ב פי עשרה. נציגי מערכת הביטחון וראש המטות המשולבים הסבירו לנשיא במה הדבר כרוך וטענו כי הצבא חזק כעת מאשר בימי ההתחמשות הגרעינית. זמן קצר לאחר הישיבה כינה לכאורה מזכיר המדינה את הנשיא בשם הגנאי

בווידאו - טראמפ: "אם טילרסון קרא לי דביל - נצטרך להשוות אינטליגנציה"

רשת NBC דיווחה היום (רביעי) על השתשלות הדברים שהביאה לכאורה את מזכיר המדינה האמריקני רקס טילרסון לכנות את נשיא ארה"ב דונלד טראמפ "דביל".

 

לפי הדיווח, בקיץ האחרון התכנסו השניים יחד עם ראש המטות המשולבים של צבא ארה"ב ובכירים נוספים במערכת הביטחון, כשהנשיא ביקש להגדיל את הארסנל הגרעיני של המדינה פי עשר. נציגי המערכת הביטחונית הסבירו לנשיא במה כרוך הדבר, וטענו כי הצבא האמריקני חזק כעת מאשר שהיה בימי ההתחמשות הגרעינית.

 

כתבות נוספות בנושא >>

טראמפ: "אם טילרסון קרא לי דביל - נצטרך להשוות אינטליגנציה"
דיווח - שר החוץ האמריקני רצה להתפטר: "טראמפ דביל"

מקורבי טראמפ: "הוא כמו סיר לחץ שעלול להתפוצץ"

 

הפגישה הוגדרה כבר אז כמתוחה וזמן קצר לאחריה כינה, לפי הדיווחים, מזכיר המדינה את הנשיא "דביל". אתמול הגיב טראמפ לדיווח לפיו שר החוץ זלזל בו, כינה אותו "פייק ניוז" והוסיף: "אם זה נכון, נצטרך להשוות מבחני מנת משכל - אני יודע מי ינצח".

 

בתחילת השבוע פירסם "הוושינגטון פוסט" כי גורמים בבית הלבן אמרו לעיתון שהנשיא זועם לאחר שלא זכה לקרדיט הראוי על הטיפול בשלושה הוריקנים שפגעו במדינה, הסתכסך עם מזכיר המדינה והואשם על ידי סנטור רפובליקני שהוא עלול להוביל למלחמת עולם שלישית. "הוא כמו סיר לחץ שעלול להתפוצץ", אמר לעיתון אחד הגורמים.

 

פגישה מתוחה שהובילה לכינוי גנאי. טילרסון וטראמפ רויטרס
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10