חדשות
המשפחה בילתה במבוך בשדה חקלאי – ההורים שכחו את בנם בן ה-3
ילד בן 3 נמצא משוטט במבוך בשדה תירס ביוטה, ארה"ב, לאחר שמשפחתו שכחה אותו במקום ולא הבחינה בכך עד למחרת. "הוא בכה והיה מפוחד", סיפרה אחת מבעלות המבוך
מבוך חקלאי רויטרס

בילוי משפחתי שכמעט הסתיים בטרגדיה: ילד בן 3 נמצא ביום שני בלילה משוטט במבוך בשדה תירס בצפון יוטה שבארה"ב לאחר שמשפחתו שכחה אותו במקום ולא הבחינה בכך עד למחרת.


הילד נמצא על ידי עובר אורח שיצר קשר עם בעלי המבוך. "הוא בכה והיה מפוחד", סיפרה קנדל שמידט, אחת מבעלות המבוך. "ניסינו להרגיע אותו". לדברי שמידט, מבקרים צעירים שהולכים לאיבוד במבוך ומאבדים קשר עם משפחותיהם הם לא מאורע נדיר לכן אנשי הצוות לא נלחצו במיוחד. וזאת למרות שהילד לא גילה להם את שמו והסתפק בחשיפת שם אחיו ושם החתול המשפחתי.

 

לכתבות נוספות בחדשות 10 >>
תיעוד: אליה קדוש, שהואשמה בתקיפת המאבטחים באיכילוב, תוקפת נהג מונית
משתיקים את האופוזיציה: קולנוען סורי שמתנגד לאסד נדקר
דיווח: ארה"ב תפרוש מאונסק"ו בשל מדיניות אנטי-ישראלית

 

ילד בוכה (אילוסטרציה) פוטוליה

"בשלב מסוים היה ברור שההורים כבר לא במקום אז חיכינו שיחזרו אחרי שיבינו ששכחו את הילד", סיפרה שמידט. כעבור זמן מה, הילד הועבר לשירותי הרווחה ובילה את הלילה במשרדיהם. ביום שלישי בבוקר גילתה אמו כי בנה נעדר. שמידט סיפרה כי אחת מהעובדות במבוך משמשת גם כשוטרת והיא לקחה את הילד למכוניתה, נתנה לו לצפות ב"מוצאים את דורי" והצטרפה לצוות שחיפש את הוריו של הילד.


כאמור, רק למחרת בבוקר ההורים יצרו קשר עם המשטרה וסיפרו כי הם חוששים שהשאירו את בנם במבוך. במשטרה עדיין לא בטוחים כיצד הילד נשכח אולם סיפרו לתקשורת כי המשפחה חיה במתחם עם מספר משפחות נוספות.

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10