תרבות ובידור
בן אפלק התנצל על התנהגותו כלפי שחקנית; מאפרת טוענת שהוטרדה על ידו
בעקבות פרשת הארווי ויינשטיין, טענה שחקנית בשם הילארי ברטון כי אפלק חפן את שדיה בתוכנית ב-MTV לפני 14 שנים - וכעת עולות גם טענות נגדו על מסיבה ב-2014
בן אפלק בטקס פרסי האוסקר רויטרס

פרשת הארווי ויינשטיין, כך נראה, פתחה תיבת פנדורה שלא תיסגר בקרוב בהוליווד. השם הגדול הנוכחי שמסתבך כתוצאה ממנה הוא בן אפלק, שהסרט בכיכובו "סיפורו של וויל האנטינג", שזכה באוסקר, הופק בחברה של ויינשטיין ב-1998.

 

בעבר הגן אפלק על התנהגותו של ויינשטיין, שביום חמישי האחרון נחשף בניו יורק טיימס קצה החוט הראשון בפרשה שמסעירה את הוליווד. מאז, התלוננו שחקניות מפורסמות כמו אנג'לינה ג'ולי וגווינת פאלטרו כי גם אותן הטריד מפיק העל מינית. ויינשטיין עצמו פוטר מהחברה שהוא אחד מבעליה, ואשתו הודיעה כי היא עוזבת אותו.

 

שלשום, החליט אפלק להפוך את עורו ולצאת נגד ויינשטיין. רק שמאז, החלו לצוץ עדויות גם נגד אפלק עצמו על התנהגות בלתי הולמת כלפי נשים.

 


 

השחקנית הילארי ברטון, שעבדה עם אפלק, טענה כי היא "לא שכחה" כיצד אפלק חפן את שדיה במהלך צילומי התוכנית TRL ברשת MTV בשנת 2003, בתגובה לשיחה שהתפתחה בטוויטר.

 


 

כתוצאה מכך, אפלק הודה בהתנהגותו הבלתי הולמת כלפיה, וכתב כי הוא "מתנצל במלוא הכנות"

 


 

הארווי ויינשטיין. הפרשה מסתעפת רויטרס

ובעוד אפלק כנראה חשב שבכך העניין יסתיים, צייצה הלילה מאפרת בשם אנה-מארי טנדלר כי במסיבה בטקס גלובוס הזהב 2014, השחקן המפורסם תפס לה את העכוז.

 


 

טנדלר, אשתו של הקומיקאי ג'ון מאלייני, תיארה בצורה גרפית את מה שעשה אפלק עם אצבעו וכפות ידיו בעת שהלך מאחוריה. "אני מניחה שהוא ניסה בנימוס להזיז אותי מהדרך ואופס, תפס לי את הישבן במקום לגעת בגב התחתון?", כתבה, "כמו רוב הנשים במצבים כאלה, לא אמרתי שום דבר. אבל חשבתי הרבה מה אגיד לו אם אי פעם אראה אותו שוב".

 

אותה מסיבה, כך מסתמן, נכנסה לזכרונן הטראומטי של נשים נוספות, אם להסתמך על עדותה של ג'ן סטאטסקי, כותבת לסדרות קומיות רבות, שטענה כי כמה מחברותיה "עברו חוויה דומה"

 


 

וכמו שאומרים בהוליווד - המשך יבוא.

 

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10