חדשות
בעקבות התקיפות בבתי החולים: מעצרה של אליה קדוש הוארך ב-4 ימים והיא נשלחה להסתכלות
הדוגמנית בת ה-19, שהואשמה בתקיפת המאבטחים בבית החולים איכילוב ותועדה תוקפת נהג מונית בוולפסון, נשלחה להסתכלות בבית החולים הפסיכיאטרי אברבנאל ומעצרה הוארך. אביה סיפר בפייסבוק כי היא סובלת מתסמונת סוסק ונמצאת ב"מצב בריאותי ונפשי קשה"

מעצרה של אליה קדוש, הדוגמנית בת ה-19 שהואשמה בתקיפת המאבטחים בבבית החולים איכילוב ותועדה תוקפת נהג מונית בבבית החולים וולפסון, הוארך אתמול (חמישי) בארבעה ימים. בנוסף, קדוש נשלחה להסתכלות בבית החולים הפסיכיאטרי אברנבאל.

 

"היא הבינה שהיא צריכה טיפול ושלא ניתן לאפשר לה להסתובב ככה במצב שלה, הקיצוני הזה", אמר עורך דינה, נס בן נתן, ל"בוקר אור".

 

לכתבות נוספות בנושא >>

תיעוד: אליה קדוש, שהואשמה בתקיפת המאבטחים באיכילוב, תוקפת נהג מונית
הדוגמנית שהואשמה בתקיפה: "אני בסערת רגשות, כל אחד היה מתנהג ככה"
החשודה במעורבות בתקיפת הצוות הרפואי באיכילוב: אליה קדוש, דוגמנית בת 20

 

אילן קדוש, אביה, העלה סטטוס לעמוד הפייסבוק שלו והאשים את בית החולים איכילוב, שטיפל בבתו במשך 4 שנים, ברשלנות. בסטטוס כתב קדוש כי בתו חולה בתסמונת סוסק וטען שמצבה הבריאותי והנפשי הקשה של בתו והעובדה שהיא צריכה לקבל טיפול מיידי במידה ויש לה התקף, הם אלו שגרמו לתקיפה בה היא מואשמת.

 

"אליה סובלת ממחלת 'סוסק' הנדירה, בה חולים כ-250 איש ברחבי העולם", כתב. "במשך 4 שנים היא סובלת מכאבי ראש חזקים, מיגרנות ואף התעוורה בעין שמאל - אך באיכילוב לא אבחנו את המחלה", המשיך.


"שילמנו לאיכילוב לטיפול MRI, אך המפענח בבית החולים קבע שאין לה כלום", כתב קדוש. "לקחנו את הדיסק לרופא חיצוני, וחשכו עיניו - הוא קבע שהיא סובלת מתסמונת 'סוסק' הנדירה". קדוש סיפר שהרופאה של בתו באיכילוב אמרה לה שבכל פעם שהיא חשה ברע - היא צריכה להגיע לטיפול ללא המתנה. אחרת, לדברי קדוש, היא עלולה להתעוור בעין השנייה.


בסוף הפוסט, קדוש הגיב לתקיפה בה בתו מואשמת: "בוא נראה אתכם מתנהגים במצב שבו אתם יודעים שאם לא תקבלו טיפול בזמן אתם עלולים לאבד יכולות שמיעה, ראייה ודיבור". הוא סיים כשאמר כי אליה שרויה "במצב בריאותי ונפשי קשה".

 

אליה קדוש חדשות 10

אתמול המשטרה עצרה את אליה קדוש בעקבות תיעוד שפורסם ביום רביעי בערב, ובו היא נראתה כשהיא מנסה לסטור לנהג מונית בן 70, לאחר ויכוח אלים בין השניים בבית החולים וולפסון שבחולון. ביום ראשון האחרון הואשמה קדוש, יחד עם ארבעה בני אדם נוספים, בתקיפת מאבטחים בבבית החולים איכילוב. לפי כתב האישום, קדוש התלוננה בפני בן זוגה, דוד אמויאל, על טיפול לקוי בבית החולים והוא הביא למקום את אנשיו - שהרביצו לאנשי האבטחה.

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10