תרבות ובידור
כמה תרוויח גל גדות עבור ההשתתפות בסרט החדש של "ליגת הצדק"?
בקרוב נוכל לראות שוב את גל גדות על המסך כוונדרוומן, בסרט חדש,עם באטמן וספיידרמן, וגם חאל דרוגו מ"משחקי הכס"

 

אחרי הנחיית ספיישל בתוכנית האירוח "סאטרדי נייט לייב", גל גדות מתחילה לכבוש את העולם. ב-17 בנובמבר ייצא הסרט "ליגת הצדק", בו גל בתור "וונדר וומן" שוב תנסה להציל את האנושות יחד עם עוד כמה גיבורי על.

 

עלילת הסרט מתחילה במקום שבו הסרט הקודם - "באטמן נגד סופרמן" נגמר, במותו המפתיע של סופרמן. את באטמן ימשיך לגלם בן אפלק, ששוב יילחם בכוחות אפלים שמנסים להשתלט על כדור הארץ, רק הפעם עם חיזוק משמעותי. חוץ מ"וונדר וומן" יצטרפו לנבחרת גם פלאש, בגילומו של השחקן היהודי עזרא מילר; גיבור העל סייבורג ואקווה מאן, אותו ישחק גייסון מנואה - המוכר יותר כחאל דרוגו מ"משחקי הכס".

 

לכתבות נוספות בנושא:

גל גדות בסאטרדיי נייט לייב: מונולוג בעברית ודייט עם או.ג'יי

צפו: גל גדות וחברי ליגת הצדק בטריילר חדש

כמה תעלה לכם תמונה או חתימה עם גל גדות?

 

הסרט החדש יופק על ידי האחים וורנר בשיתוף תאגיד הקומיקס "דיסי קומיקס" בתקציב עתק של מאתיים חמישים מיליון דולר. המפיקים כנראה בונים על הכנסות דומות כמו מהלהיט האחרון "וונדר וומן", העומדות על כשמונה מאות ועשרים מליון דולר.

 

 

על פי הפרסומים, שכרו של אפלק יעמוד על כ-15 מליון דולר - פי 50 מגל גדות, שתקבל 300,000 דולר עבור כל אחד משלושת הסרטים האחרונים בהם השתתפה: באטמן נגד סופרמן, וונדר וומן וליגת הצדק.

 

ליגת הצדק ייצא בחודש הבא כחלק מאיחוד קולנועי המאגד את גיבורי העל הבולטים של דיסני, שיקבלו גם בהמשך סרטי סולו. אקווה מן צפוי לצאת בהמשך ב-2018 לקראת החג המולד. אל ג'ייסון יצטרפו השחקניות ניקול קידמן והנבר האר. וונדר וומן צפוי לצאת בסוף 2009, ואותו תביים  פאטי צ'נקינס, שאחרי משא ומתן ממושך ותקשורתי תשוב לכיסא הבמאית.

 

 

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10