ספורט
20:00: ב"ש-סטיאווה. וואקמה ושהר יפתחו
גם ביטון ובראון יעלו ב-11 (ישיר ב-5PLUS). ראדי על הספסל

בצל ימים לא שקטים, הפועל ב"ש תארח הערב (20:00) את סטיאווה בוקשרט במסגרת המחזור השלישי של הליגה האירופית, כשהמטרה ברורה: לחזור להציג יכולת טובה ולהשיג ניצחון שישאיר אותה בתמונת העלייה לשלב 32 הגדולות. מלכתחילה סימנו שחקני האלופה את הקבוצה הרומנית כיריבה הקשה בבית, לפני המשחק ברק בכר הקרין לחניכיו קטעי וידיאו של הרומנים, כשהוא צפוי להרחיב את השיח עליהם היום בבית המלון באשדוד.

"התגעגענו לטרנר, אנחנו רוצים לחזור לעצמנו ומרגישים מוכנים. הקבוצה הרומנית חזקה בהגנה אבל גם מסוכנת התקפית, כך שלא יהיה קל", אמרו שחקנים בקבוצה. המאמן לא תירגל הרכב באימון המסכם ונראה שהוא שומר את הקלפים קרוב לחזה ורוצה לגרום לדריכות גבוהה יותר אצל שחקניו.

בכר עצמו הבהיר גם לאחר הניצחון על רעננה וגם במסיבת העיתונאים אתמול כי הוא יערוך שינויים בהרכב. "יש בהחלט עמימות לגבי הההרכב", אמר שחקן בקבוצה. ייתכן כי בן ביטון, שהתאושש מקרע בשריר הירך האחורי, ישוב לעמדת המגן הימני, כשההערכה היא שמאור מליקסון גם יחזור ל-11.

נראה שאיסק קואנקה וטוני וואקמה 'מתחרים' ביניהם על מקום בהרכב, כשייתכן שבן שהר יפתח על חשבונו של תומאש פקהארט. דודו גורש ימשיך לעמוד בין הקורות, כאשר השוער השלישי גל נבון ישב על הספסל בעקבות הפציעה של גיא חיימוב. אחרי היעדרות ארוכה, אליניב ברדה יחזור לסגל, כמו גם מיכאל אוחנה שהתאושש מפגיעה בברך. מנגד, מיגל ויטור וניב זריהן לא יכללו בין ה-18.

הרכב משוער: דודו גורש, בן ביטון (דור אלו), חאתם עבד אלחמיד, לואי טאהא, מיחאי קורהוט, ג'ון אוגו, מהראן ראדי, דן איינבינדר, מאור מליקסון, איסק קואנקה (טוני וואקמה), בן שהר (תומאש פקהארט).

 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10