אוכל
4 מנות לחגיגות הלילה הלבן בתל אביב
הלילה הלבן בתל אביב מצוין בכל שנה ביום החמישי האחרון של חודש יוני. הפעם אנו חוגגים עם העיר הלבנה בספיישל מתכונים (נחשו באיזה צבע?) שבחרנו בקפידה עבורכם: פסטה אלפרדו עם פטריות, סופלה כרובית, לחמניות עם חמאה ושום ונשיקות וניל מתוקות לקינוח
פסטה פטוצ'יני ברוטב שמנת ופטריות אסף רונן

יש שלושה רכיבים לבנים ברוטב אלפרדו: הוא מורכב משמנת, חמאה, שום ובדרך כלל גם פטרוזיליה, כך שהיה לנו ממש קל לבחור את המנה הזו אשר נכנסה לרשימת הכבוד לכבוד חגיגות הלילה הלבן. המתכון הקליל של השף עמיר סיון כולל רוטב שמנת עם פטריות ופסטה מסוג פטוצ'יני. וכן, גם הפסטה לבנה, אז הרווחתם.

סופלה כרובית כפיר חרבי

ספק מנה אחרונה ספק פשטידה - הכרובית הלבנה מככבת במתכון לסופלה נימוח עם גבינות ושום. למרות שמומלץ לאכול את המנה בעודה חמה, אנחנו בטוחים שצינת הלילה תעשה את שלה ואפילו החום התל אביבי לא ימנע מבעדכם להתענג על הסופלה עם איזה סלט מרענן בצד.

לחמניות חמאה ושום שירן כרמל

כשתאפו את הלחמניות הללו, הניחוח המדהים שיתפשט לכם בכל הבית יהיה שווה כל דקה של מאמץ: הן קטנות ושובבות ויכולות ללכת עם כל מנה עיקרית או סתם לצד טאפאסים שאתם אוהבים. אפרת ליבפרוינד במתכון עם 3 רכיבים לבנים (קמח לבן, חמאה ושום) - אנחנו שמרנו אותו במועדפים לקראת הלילה הלבן.

נשיקות וניל נטלי לוין

אומרים שהקינוח תמיד גונב את ההצגה לשאר המנות בארוחה. במקרה הזה זו אמת לאמיתה: מי לא אוהב נשיקות מרנג בטעם וניל? הגרסה הביתית של נטלי לוין עושה חשק לגשת למטבח ולהכין אותן ממש עכשיו. קבלו את המדריך המלא להכנת הנשיקות האהובות כפי שכולנו זוכרים מהילדות. נוסטלגיה במיטבה.

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10