אוכל
שמפניה קטלנית: מיליארדר סיני נהרג מפגיעת פקק
מכל הדרכים למות • באירוע לציון יום הולדתו ה-50 נהרג המיליארדר וטייקון הנדל"ן הסיני דינשיאנג לואנג מפגיעה של פקק שמפניה לרקה
9 אטמוספירות של לחץ. בקבוקי שמפניה אילוסטרציה

המיליארדר הסיני דינשיאנג לואנג (Dingxiang Loeng) נהרג מפגיעת פקק שמפניה באירוע בו ציין את יום הולדתו ה-50 בית מלון בהונג קונג.

 

לואנג היה מבין המיליארדרים המוזרים והמפתיעים בהונג קונג. הוא דורג במקום ה-51 ברשימת העשירים ביותר בהונג קונג של מגזין פורבס, והוא עשה את הונו (שמוערך ביותר ממליארד דולר) במספר עסקאות נדל"ן מפוקפקות לקראת תום המנדט הבריטי על האי הסמוך לחופי סין. כמו כן היה לו מוניטין של איש עסקים צבעוני אך מתוסבך, ושמו התפרסם בגלל אירועים רבים בהם נעצר באשמות תקיפה והשתכרות בציבור. כל זאת לפי דיווח של האתר worldnewsdailyreport.

 

לפי עדויות של חלק מ-217 המשתתפים באירוע, במהלך קבלת פנים חגיגית בנוכחות האליטה הכלכלית והפוליטית של הונג קונג, הערב התחיל כמו כל ערב חגיגי. לואנג נשא נאום קצר שעתיד היה להוביל לאירוע גאלה נעים, ופתח בקבוק שמפניה לציון המאורע. פקק השמפניה ניתז בחוזקה ופגע ברקתו - אזור רגיש במיוחד בגולגולת האנושית, שמוכר כנקודות תורפה על פי אמנויות לחימה רבות. פגיעה חזקה לאזור זה שולחת גלי הדף ברחבי הגוף ועלולה לגרום לדימום מוחי - וכך היה המקרה של מר לואנג.

לפי המשטרה בהונג קונג, בקבוק השמפניה הקטלני היה ככל הנראה זיוף סיני, מה שמסביר את רמות הלחץ והפחמן הדו חמצני שנאגרו בו והתפרצו בעוצמה כה רבה.

 

>> צפו: איך לפתוח בקבוק שמפניה עם חרב (בלי לעשות נזק)

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10