אוכל
הישראלי שכובש את העולם עם עוגות החתונה המרהיבות שלו
 העוגות של רון בן ישראל   צילום : Lauren Zaser - BuzzFeed 
רון בן ישראל הוא אחד מאופי עוגות החתונה הכי מפורסמים בארה"ב. בואו לראות איך ואיפה הוא מכין את עוגות החתונה הקסומות שלו

אין כוכב או מפורסם שלא רוצה עוגת חתונה של רון בן ישראל ביום החתונה שלו. האופה הישראלי מכין עוגות חתונה מדהימות ומפורטות ששמן יצא למרחוק, והוא מפורסם בעיקר בזכות פרחי הסוכר הריאליסטיים שלו. הניו יורק טיימס אפילו כינה את העוגות שלו "המנולו בלאניק (מותג נעליים יוקרתי מאוד) של עוגות החתונה.

 

העוגות של רון בן ישראל Lauren Zaser - BuzzFeed

העוגות מאוד מורכבות ומסובכות להרכבה, ולכן בן ישי והצוות המלא שלו מכינים "רק" כ-300 עוגות כאלה בשנה, רובן מכילות את פרחי הסוכר המפורסמים שלו.

 

"חלק מהפרחים פשוטים, אבל חלק מהפרחים לוקחים הרבה עבודה ויש ורדים שלוקח אפילו 4 או חמישה ימים להכין, ולכל אחד מהם יש מעל 100 עלי כותרת שונים", מספר בן ישראל.

 

העוגות של רון בן ישראל Lauren Zaser - BuzzFeed

הפרחים עשויים משילוב של סוכר, ג'לטין צמחי והרבה "סודות וקסמים" לדברי בן ישראל. כל העוגות גם כשרות, כולל הג'לטין שהוא משתמש בו.

 

העוגות של רון בן ישראל Lauren Zaser - BuzzFeed

בן ישראל אומר שההצלחה שלו הגיע בזכות הרקע שלו באומנות, ריקודי בלט ובזכות המשמעת שרכש במהלך השירות הצבאי שלו בישראל.

 

 

העוגות של רון בן ישראל Lauren Zaser - BuzzFeed

הוא כבר הכין עוגות עבור אלטון ג'ון, אומה ת'ורמן ורוברט דאוני ג'וניור, הופיע בהמון תוכניות טלויזיה, היה המנחה של התוכנית "הגאון המתוק" בערוץ האוכל האמריקאי וכל זה בלי ללמוד לעולם בבית ספר לבישול.

 

בן ישראל למד אומנות, ואחרי השירות הצבאי רקד במשך שנים, עד שהחל לעשות משהו עם אהבתו למתוק והתחיל לעבוד בחברות קייטרינג, תוך שהוא מפתח את יכולות עיצוב העוגות שלו. הוא נחשב לאחד הותיקים בתחום ולזה שקובע את הטרנדים החדשים. הוא אומר שהפופולאריות של עוגות "סל פרחים" הולכת ויורדת ושהטרנד החם עכשיו הוא עוגות גבוהות שמזכירות גורדי שחקים בניו יורק.

 

העוגות של רון בן ישראל Lauren Zaser - BuzzFeed

איזו עוגה אתם הייצם רוצים לחתונה שלכם? קלאסית עם פרחים או בצורת בניין גבוה?

 

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10