אוכל
חוויית משתמש: הגאדג'ט שחוסך את הצורך לשטוף כלים
מצד אחד סכין, מצד שני מספריים ומצד שלישי קרש חיתוך. האם סוף סוף נמצאה ההברקה לעצלני המטבח?

זה סכין? אלו מספריים? ואולי בכלל קרש חיתוך? לא לא, סכין המספריים של נעמן מעיד על עצמו שהוא גם וגם. מצד אחד סכין חד, מצד שני מצריך אחיזת מספריים ומצד שלישי מגיע עם מיני משטח חיתוך שמחובר לצידו התחתון ושמאפשר לחתוך את הירק יעודי ישירות לסיר או לקערת הסלט. התפעול פשוט במיוחד: מחזיקים את הירק הרצוי ביד אחת, וביד השנייה פשוט גוזרים אותו, כאשר הצד התחתון והשטוח של מספרי הסכין מתפקד על תקן קרש חיתוך צד שנותן לכל העסק יציבות.

 

>> מצפון ועד דרום - מנות הגבינה הכי מושחתות שתפגשו

 

והביצוע? נהדר. חשבנו שאם נקשה על הגאדג'ט עם ירקות קשים דוגמת גזר וקולורבי עיקש, הוא לא יעמוד במשימה, אבל טעינו טעות גדולה. החיתוך היה אחיד ונוח, וחוץ מהצורך להיזהר כדי לא לקצוץ גם חתיכת אצבע על הדרך, הכל היה פשוט וקל חסך את הצורך בקרש חיתוך. אהבנו גם את העובדה שהגאדג'ט נשטף בקלות ולא הצריך פירוטכניקת שיפשוף מתישה.

 

>> 13 עוגות גבינה מנצחות לשבועות

 

ביי ביי קרש חיתוך. סכין המספריים של חברת נעמן שירה רז

היות שמדובר בסכין חדה ונטולת שיניים, ירקות רכים דוגמת עגבניה לא יתאימו למשימה, אך תפוח, למשל, ובננה, הפכו בכמה שנויות לצלחת כיבודים בריאה. החיסרון היחיד: היות שאין קרש שעליו אפשר לייצב את הירק הנחתך, הפריסה לא אחיד, כך שטבעות גזר יכולות להיות עבות ודקות, תלוי בזריזות וביציבות היד.

 

כמה: 83.90 שקלים, להשיג בחנויות כלי בית ברחבי הארץ

 

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10