תוכניות ערוץ 10
בוב דילן מגיע לחיפה
הצגה חדשה שתעלה בפסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים לקחה על עצמה את המשימה המורכבת אך בהחלט מהנה - להכיר לבני הנוער של ימינו את בוב דילן האגדי
הרוח והגשם יוסי צבקר

שיריו היו ללהיטי נוער ולהמנונים של דור שלם בשנות השישים, אבל האם בני הנוער של ימינו מכירים את בוב דילן? בפסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים סבורים שאת המציאות הזו יש לתקן ומעלים כעת את ההצגה "הגשם והרוח" במסגרת תחרות הצגות הנוער הרשמית של הפסטיבל.

 

ההפקה מציגה ציוני דרך בקריירה הכבירה וביצירותיו של דילן אשר השפיעו ושינו את עולם המוזיקה והשירה מאז תחילת דרכו. מעטים הצליחו לעשות מה שעשה הזמר-יוצר היהודי אמריקאי ולפעול כמעט ברציפות מאז ראשית שנות השישים ועד היום. השפעתו של בוב דילן על התרבות הפופולרית בלתי ניתנת לאומדן. נוסף על היותו זמר נחשב דילן למשורר אמיתי, אחד הגדולים ביותר של ארה"ב. שיריו נותחו על ידי מבקרי ספרות בעשרות ספרים ובו זמנית שינו את חייהם של אנשים פשוטים. יוצרים רבים מצביעים עליו עד היום כמקור ההשראה הגדולה ביותר שלהם, ושלושה כאלה אחראים להפקה המדוברת העולה כעת בחיפה.

 

ענו על החידון ותוכלו לזכות בכרטיסים לפסטיבל

לרכישת כרטיסים להצגה "הגשם והרוח" לחצו כאן>>

 

שלושה שחקנים שונים מגלמים את דמותו של דילן בתקופות שונות בחייו - הווארד ריפ (שגם עיבד וביים את ההצגה) מגלם את דילן הבוגר, לביא זיטנר ("משפחה וחצי", "החבר'ה הטובים") מגלם את דילן בימי התהילה הגדולים, ואוהד ריין (המוכר כמתמודד שכבש את ליבו של אביב גפן בתוכנית The Voice) מגלם את דילן הצעיר בתחילת דרכו המוזיקלית.

 

יחד איתם על הבמה גם חמישה רקדנים המפרשים את שיריו של דילן על פי כוריאוגרפיה של להקת שקטק ויוצרים הפקת תיאטרון-מחול-מולטימדיה מרהיבה.

 

מהרו לשריין כרטיסים. מדובר בלהיט!

 

לרכישת כרטיסים לפסטיבל הבינלאומי לתיאטרון ילדים בחיפה


 

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10