אופנה ולייף סטייל
אחרי שנים שלא מצאה אהבה - התחתנה ועשתה מזה ביזנס
במשך שנים בילי עשתה הכל כדי להכיר את גבר החלומות שלה ולהתחתן, רק שהיא עשתה את זה בדרך הלא נכונה - עד שהבינה בדיוק מה היא מחפשת וגם עשתה מזה ביזנס
החתונה בשישי האחרון - היה שווה לחכות לו יחצ

בשישי האחרון התחתנתי עם אביר חלומותיי. מי היה מאמין? אני, שגרושה בת 40 פלוס ילד בן 6, אותו אני מגדלת לגמרי לבד. אני, שיצאתי למאות דייטים, שניסיתי מערכות זוגיות ושום דבר לא צלח.


מאז ומעולם חלמתי להיות נשואה לגבר החלומות (אותו אחד שתואם במדויק לרשימת המכולת שכתבתי וגדלה עם השנים). למשימה הזו נרתמתי מאז שאני זוכרת את עצמי ומתוקף כך מצאתי את עצמי בזוגיות בעצם כל חיי רק שבן הזוג התחלף באחר כשהזוגיות לא צלחה.


רוצים להישאר תמיד מעודכנים? עשו לנו לייק בפייסבוק של נענע10 לייפסטייל

אזהרה: זה מה שקורה למוח שלכם כשאתם לא ישנים מספיק

7 סיבות ממש טובות לאכול שוקולד שלא ידעתם עליהן


כך עברו להם השנים וצברתי לי אקס מיתולוגי אחד ועוד כמה חברים לשעבר אחרים. ואז כשהייתי כבר קשישה רווקה בת 27 נשבר לי והחלטתי שעם הבא בתור אני מתחתנת, ויהי מה.


באותם הימים, אתרי ההיכרויות היו בחיתוליהם ואני מצאתי לי תיבת אוצר חדשה מלאה בכל טוב ושפע של גברים.
וכך התחלתי את המסע בחיפוש אחרי בעלי לעתיד דווקא בעולם הוירטואלי.

 

התאים לרשימת המכולת
פנו אלי בחורים, שוחחנו בטלפון, יצאנו לדייטים. חלקם היו סבבה אבל לא "עשו לי את זה". חלקם היו הזויים, חלקם היו נשואים (נתון ששכחו לציין בכרטיס שלהם באתר), את חלקם לא זיהיתי כשפגשתי אותם כי התמונה שהם בחרו לשים בכרטיס שלהם היתה מלפני 10 שנים כשהם היו רזים וחתיכים, עד שכמעט נשברתי.


ואז הכרתי בחור באחד מאתרי ההכרויות, והחלטתי שאיתו אני מתחתנת. הוא תאם לגמרי את כל מה שחשבתי שאני רוצה ומאחלת לעצמי רק שהייתה בעיה אחת קטנה ולא משמעותית: לא היה ביננו שום קשר, לא תחומי עניין משותפים, לא שיחות, לא משיכה לא כלום.


הוא רק התאים כמו שבלונה לכל הנתונים הפיזיים והאינטלקטואלים שחשבתי אז שיראו נהדר בקורות החיים שלי כאישה נשואה.


בדיוק התקופה שהכרתי אותו, הכרתי גם את רוית. עבדנו ביחד בהייטק ומהרגע שהיא הגיעה למשרד ידעתי שזו חברת אמת. רוית מאז ומעולם בזוגיות מדהימה, יציבה, נכונה ואמיתית והנה אני דקה וחצי עם אותו בחור בקשר נוראי בתחושה של כשלון ועדיין מתעקשת שאיתו אתחתן.

 

כמעט נשברה ואז הכירה אותו יחצ

החתונה והגירושים

וכך היה, התחתנתי איתו ובאותה מהירות גם התגרשנו. מצאתי את עצמי גרושה, ושוב חוזרת למירוץ סביב מציאת הזוגיות הבאה. עולם ההכרויות הוירטואלי השתכלל לדרגת אפליקציות הכרויות ורשתות חברתיות והנה מצאתי לי שוב מכרה זהב ואולי גם יהלומים. חזרתי לנקודת ההתחלה רק עייפה יותר ותמימה פחות, בזמן שרוית הייתה שם תמיד, צפתה וחוותה שמעה וייעצה ובעיקר הזדעזעה מסיפורי הדייטים שלי.

 

באמת לא הבנתי מה אני עושה לא נכון ואיך זה יכול להיות שכל "ההזויים" והלא נכונים נדבקים רק אלי. אני הייתי עיוורת, לא ראיתי את הנכונים לי, הם היו שקופים. הייתי קבורה כל כך עמוק בפנטזיה על הגבר המושלם שלא שמתי לב שאני בוחרת לי גברים לא פנויים: לא פנויים רגשית, לא פנויים פיזית, לא גרים בארץ , לא רוצים זוגיות. אף פעם לא עצרתי לרגע לשאול את עצמי מה כן.

 

הפרופיל שגרם לשינוי
רוית שאלה, וניסתה לשקף לי אבל אני הייתי בשלי. אטומה, עייפה וחדורת מטרה. עד שיום אחד קיבלתי את הכאפה שהייתי צריכה, הכרתי בחור בפייסבוק. הוא היה חבר של חברה בפייס ולי זה הספיק לחשוב שיש מצב שהוא בסדר כי חברה שלי מכירה אותו (אמנם וירטואלית אבל "מכירה").


הפרופיל שלו נראה סבבה ומתוחזק, התמונות מאירות פנים והצ'ט איתו היה מחמיא. פתאום הוא החל לדבר בשפה לא יפה ומבזה והכל התהפך, ואז הבנתי. אני לא יודעת מי הוא באמת, היא לא יודעת מי הוא באמת, לא פגשנו אותו במציאות מי מסתתר מאחורי הפרופיל הזה? זה יכול להיות כל אחד בעצם, נשברתי.

 

בילי ורוית - חברות ושותפות יחצ

בדיוק באותה תקופה אני ורוית עזבנו את ההייטק ועשינו הסבות מקצועיות. רוית למדה ייעוץ זוגי ופתחה קליניקה ואני למדתי פסיכותרפיה גופנית ונומרולוגיה קבלית, הפכנו מהייטקיסטיות למטפלות.


מהמשבר הזה החלטתי שנמאס לי מאתרי הכרויות ושזה לא יתכן שאין לי אופציה אחרת להכיר. רציתי באמת שחברה תכיר לי, אבל לא מישהו שהיא לא פגשה, אלא בן אדם אמיתי שהיא מכירה וחושבת שאולי אנחנו יכולים להתאים, רק שעם השנים מעגל החברים מצטמצם ופחות מתחדש וכולם בזוגיות או כבר נשואים ואם יש כבר איזה חבר אחד רווק היא מפחדת לחבר לי אותו כי אולי זה לא יסתדר ואז לא יהיה לה נעים.

 

העסק שהגיע מהרצון למצוא אהבה

לפתע הבנתי שמה שחסר בעולם ההכרויות, זה מישהו שמכיר אותו ומכיר אותי ולא מפחד לחבר ביננו. בשיא ההתלהבות הגעתי עם התובנה לרוית ואמרתי לה שאנחנו חייבות לאסוף את כל החברות והחברים הפנויים של החברים שלנו, לפגוש אותם, להבין מי הם ומה הם מחפשים ופשוט לחבר בינהם.


רוית בפחות התלהבות אמרה שהיא מוכנה לעזור לי וככה הקמנו את "בילי ורוית -כמו חברה שמכירה לך". פגשנו אלפי אנשים, בחורים ובחורות רווקים ורווקות. התחלתי להקשיב ולהבין שאני שומעת את עצמי דרך הסיפורים של האנשים שפגשתי, כששמעתי מהצד אנשים שמחפשים זוגיות בדיוק כמוני וחוו אכזבות בדיוק כמוני.


הבנתי שזה לא באמת ביש מזל שכל ההזויים נדבקו אלי, אלא שזה דפוס שליווה אותי ושכרגע אין בו צורך. שרשימת מכולת היא רלוונטית רק לקניית מצרכים ולא לקשר אמיתי עם בן זוג פוטנציאלי. זה לא באמת משנה מה הגובה של בן זוגי או מה צבע העיניים שלו, וזה לא באמת קריטי אם למד באוניברסיטה.

 

זה לא באמת משנה מה צבע העיניים שלו יחצ

כשהתובנות הגיעו - הוא הגיע

הבנתי שזה באמת נחמד להגיד לכולם שאני רוצה זוגיות אבל עושה את כל הצעדים הדרושים כדי שזה לא יקרה.
למדתי שפחדתי מזוגיות ולאבד את עצמי בקשר. החלטתי שהגיע הזמן להיפרד מכל מה שכבר לא משרת אותי היום ולפתוח דף חדש.

 

למזלי הייתה לי יועצת זוגית צמודה במהלך כל התקופה, חברה טובה , שותפה לעסק ובעיקר אישה חכמה. המשכתי לצאת לדייטים, המשכתי לבחור לא נכון אבל הפעם בחנתי, בדקתי, חקרתי ובעיקר הקשבתי.

 

שבוע אחרי התובנות שלי, שאני צריכה ומחפשת בן אדם טוב, חברותי, חייכן, אוהב ילדים ושיאהב אותי כמו שאני,
הגעתי במקרה או שלא במקרה למסיבה שלא ממש תיכננתי להגיע אליה ושם הוא היה, אותו אחד שאיחלתי לעצמי, רק שהפעם ראיתי אותו והתחתנתי איתו ביום שישי האחרון.

 

 
© כל הזכויות שמורות לאתר nana10